Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po apr 06, 2020 05:13

Mravljinci v roki

<< x

Dioniz

Pleničar

Vnosov: 60

Kraj: MB

Odgovor Po apr 09, 2007 18:06

Mravljinci v roki

Zdravo :smt006

Danes je šesti dan, odkar imam v desni roki čuden občutek mravljincev, drevenenja. Ne vem, če je to od treninga, zjutraj sem se zbudil in sem mislil da sem malo na roki zaspal in da bo minilo, pa občutek ne izgine.
Nerodno pa je, da je vsak dan malo slabše in tudi ko pišem tale post, z desno roko komaj čutim gumbe na tipkovnici, kot bi roka zaspala...

Je imel že kdo tak problem morda?
Hvala za vse predloge, kako se rešiti.
P.S. Razgibavanje roke ne pomaga.
<< x

pinchy

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 24

Odgovor Po apr 09, 2007 19:05

...mogoče maš vkleščen živec. Moja mami je imela podobne težave. Šla je na ultrazvok, kjer so ugotovili to poškodbo; pol je šla lepo na operacijo in zdej je ql!
<< x

Dioniz

Pleničar

Odgovor Ne apr 15, 2007 11:47

K zdravniku še vedno nisem šel. Zdaj čutim mravljince tudi po desni nogi. :smt017
<< x

jrk0

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 149

Odgovor Ne apr 15, 2007 19:49

mislim, da je to zarad zivcev, jaz bi na tvojem mestu sel k zdravniku. mogoce bi kaksna masaza ali pa kaj pomagalo.

pomoje si delal hrbet al pa noge? in je hrbet trpel, pa je kaj stisnlo ali kaj podobnega.
<< x

ronnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2696

Kraj: Nova Gorica

Odgovor Po apr 16, 2007 00:22

Kolega je mel enak problem. Baje je to posledica blage možganske kapi (nč bat je tako blaga da je niti čutil nisi) Njemu je rekel zdravnik da se mu bo stanje samo popravilo..... Po 2h mescih je bil ponovno ok.
<< x

Dioniz

Pleničar

Odgovor So maj 19, 2007 12:02

Zdravo spet :smt006

Dober mesec je minil. Zdravnik me je dal takoj na pregled krvi, katera pa je kot od 20-letnika, torej vse ok.
Ko je to videl, mi je dal napotnico za nevrologa. In tam so mi rekli, nekje septembra bom na vrsti. Jaz bom pa do takrat verjetno na vozičku že...
Zraven tega težko diham in lovim zrak, to je nekaj dni, tako da grem v torek na slikanje pljuč. Baje lahko to nastane zaradi živca, ki nekam pritiska...mislim no, da je poškodba od vaje za hrbet, vendar takrat nisem nič čutil, vse skupa je prišlo po malem.
No, živim se vse zgodi :smt009
<< x

Mustang

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 314

Odgovor Po sep 17, 2007 16:38

Kaj je s tabo? Je vse uredu?#ed_op#br#ed_cl#Si bil pri nevrologu? Fantje s tem se ni za hecat!!! Lahko resnično ostaneš invalid! Živca se ne da več popraviti, če je poškodovan!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Upam, da je vse OK...#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Dioniz

Pleničar

Odgovor Po sep 17, 2007 16:53

#ed_op#DIV#ed_cl#Zdravo#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Ne vedo, kaj je narobe. Sumili so boreliozo, dobival antibiotike 14 dni, stanje enako. Vzeli so mi likvor hrbtnega mozga, v njem je bilo preveč levkocitov. Še vedno ne vejo.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#26. 9. imam MR, stanje se stopnjuje, počasi mi&nbsp;mrtví&nbsp;desna roka.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Naročil se bom pri Zdenku Domančiču, on živec popravi, če ni strgan, potem je konec.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Trenirati ne morem nič, dobil sem neko čudno malo bolj debelo nepoznano kožo na trbuhu#ed_op#IMG src="http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/smileys/Thinking/1.gif"#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Mustang

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 314

Odgovor Po sep 17, 2007 17:42

Srečno ti želim in da bo vse OK.#ed_op#br#ed_cl#Imam podobne težave v desni rami. Natrgano imam rotatorno mišico 18x6x6 mm in mi ponoči otrpne roka, čeprav spim na hrbtu... Celitev naj bi trajala 5 let... #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley19.gif"#ed_cl#&nbsp; za živec pa moram še na pregled...#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Dioniz

Pleničar

Odgovor Po sep 17, 2007 17:49

#ed_op#DIV#ed_cl#En inšpektor mi je pravil, da je imel podoben problem, kot jaz in je šel na merjenje živca na hrvaško nekam. Pokazalo je, da je čisto natrgan bil in bi se lahko strgal. No potem so ga pri nas operirali, okrevanje par mesecev in je danes OK.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Kolega si je zaradi nič ogrevanja pri fitnesu rame tako obrabil (ali kako naj rečem), da komaj kaj dela. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Hvala, enako želim tudi tebi.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Lp#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Dioniz

Pleničar

Odgovor To jan 15, 2008 18:42

#ed_op#DIV#ed_cl#Zdravo#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Multipla skleroza, v ponedeljek začnem z metil prednizolonom, potem verjetno z interferonom. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Lp#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

fast

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 445

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jan 15, 2008 19:21

#ed_op#DIV#ed_cl#Uh to pa ni&nbsp; dobr.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Pa kolk si sploh star?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#SI pridobil tud drugo mnenje?#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Dioniz

Pleničar

Odgovor Po jan 21, 2008 18:26

#ed_op#DIV#ed_cl#Nisem pridobil drugega mnenja, ker imam vse znake.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Sicer so me zdravili tudi za boreliozo z antibiotiki, pa ni nič pomagalo.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Tako da bom počasi vegetarijanec postal.#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Don Corleone

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 964

Kraj: ljubljana-bežigrad -(sokol tivoli)

Odgovor Po jan 21, 2008 18:49

sranje, upam da se pozdraviš#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley20.gif"#ed_cl#
"Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift no heavy *** weights"
Slika

"The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself".........Friedrich Nietzsche
Naslednja

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

FB skupina FB skupina 2