Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Pe maj 29, 2020 18:29

BOLEČINA V RAMI

<< x

backs

Pleničar

Vnosov: 12

Odgovor Pe jan 18, 2008 12:50

BOLEČINA V RAMI

#ed_op#DIV#ed_cl#zanima me kako naj odpravi zelooooooo motečo bolečino med vrato in ramo kjer se nakaja taka bolj špičasta kost in ta kost me špika oziroma boli #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#prosim za kak nasvet oz. predlok#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#hvala#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Gym

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 150

Kraj: Ljubljana-Fužine

Odgovor Pe jan 18, 2008 23:02

Re: BOLEČINA V RAMI

backs je napisal/-a:#ed_op#DIV#ed_cl#zanima me kako naj odpravi zelooooooo motečo bolečino med vrato in ramo kjer se nakaja taka bolj špičasta kost in ta kost me špika oziroma boli #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#prosim za kak nasvet oz. predlok#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#hvala#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#P#ed_cl#
#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#P#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#P#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Sam sm meu isti problem in mi je sčasoma ta bolečina zbledela. Loh si pa nabaviš razna mazila npr. Ketonl, Naklofen, Nodol, Perskindol....#ed_op#/DIV#ed_cl#

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2