Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je So mar 28, 2020 18:49

PRUH

<< x

urbn

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Sr jun 18, 2008 20:49

PRUH

#ed_op#span style="font-family: Times New Roman;"#ed_cl##ed_op#span style="font-family: Times New Roman;"#ed_cl#Lep pozdrav vsem skupaj#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br style="font-family: Times New Roman;"#ed_cl##ed_op#br style="font-family: Times New Roman;"#ed_cl##ed_op#span style="font-family: Times New Roman;"#ed_cl#Sem nov na forumu in zato tudi nevem če sm zadel pravo rubriko ampak me nekaj zanima . Ukvarjam se z gorskim kolesarjenjem (all mountain &amp; downhill) in malo z fitnesom. Med vikendom sm opazil ko sm se napel , sem dobil občutek kakor da bi biv v črevesu zrak oz. majhn balončk ki je takoj zginil. Nato sem pa 2 dni nazaj opazil ko se napnem se mi 2cm nad pregibom pri nogi in 2 cm nad sramnimi kostmi ( nvem če je pravi izraz) naredi ko se napnem majhen mehak balončke ki zgini z tem da se ga samo dotaknem. To se pa naredi samo ko se napnem , na kolesu pa ne , sem šel danes še na kolo probat in se to ni dogajalo klub temu da sem poganjal v breg. Mam zadnje dva dneva neke motne po črevesu in me zanima če je to lahko črevesje kr otipam ko " majhen balonček" in da to nebi bil pruh?#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br style="font-family: Times New Roman;"#ed_cl##ed_op#br style="font-family: Times New Roman;"#ed_cl##ed_op#span style="font-family: Times New Roman;"#ed_cl#Že v naprej se zahvalujem za veše odgovore#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl#
<< x

maka2

Mlečnozobec

Vnosov: 365

Odgovor Sr jun 18, 2008 21:13

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

FB skupina FB skupina 2