Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je So mar 28, 2020 18:57

Bula pod popkov - pruh oz. kila?

<< x

DareV

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Sr mar 25, 2009 12:28

Bula pod popkov - pruh oz. kila?

Čao!#ed_op#br#ed_cl#Včeraj sem slučajno pri tuširanju opazil, da imam en cm pod popkov rdečo bulo velikosti 1X1 cm.#ed_op#br#ed_cl#Rdečo na pogled, bolečo na dotik. #ed_op#br#ed_cl#Še to: pred dvema tednoma me je pri uriniranju v tej točki peklo, lukna v popku je bila pa boleča na dodik.#ed_op#br#ed_cl#Je lahko to pruh ali kaj drugega?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#še to: sem sladkorni bolnik, tip1#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Nabokov

Senior Member

Vnosov: 725

Odgovor Sr mar 25, 2009 12:54

Svetujem ti, da greš k zdravniku, ker boš tu, vsaj po moje, dobil samo laične odgovore, ki ti bodo ali dali lažno varnost ali pa te po nepotrebnem prestrašili.
<< x

vinnie38

Mlečnozobec

Vnosov: 256

Odgovor Sr mar 25, 2009 13:02

Nabokov je napisal/-a:Svetujem ti, da greš k zdravniku, ker boš tu, vsaj po moje, dobil samo laične odgovore, ki ti bodo ali dali lažno varnost ali pa te po nepotrebnem prestrašili.
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Se podpišem pod to! Čimprej k zdravniku!#ed_op#br#ed_cl#
<< x

bero76

Pleničar

Vnosov: 46

Odgovor Če mar 26, 2009 01:57

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Zdravo!#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Če je tvoj problem podoben temu spodaj, potem gre za popkovno kilo.#ed_op#IMG src="http://www.mdchoice.com/pt/Photo/img/img0016.jpg"#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Če boš po googlu iskal vpiši #ed_op#EM#ed_cl#umbilical hernia#ed_op#/EM#ed_cl#.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Slej ko prej bo potrebno kirurško urediti.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Rdeča na pogled in boleča na dotik opisuješ.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#To sta precej resna simptoma, ki kažeta, da se strukture iz abdomna zagozdijo v kili in ne morejo nazaj (strangulacija).#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#IMG src="http://www.pmglucarelli.com/img/Umbilical.jpg"#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Zaradi tega so tvoji simptomi resni zato se takoj oglasi pri zdravniku.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#lp, Gašper#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

FB skupina FB skupina 2