Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po jul 13, 2020 08:03

bolečina v kolenu

<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1960

Kraj: Ptuj

Odgovor So mar 28, 2009 01:50

bolečina v kolenu

Danes sem po dolgem času začel delati noge in nisem mogel narediti niti 1 normalne serije počepov. Vsakič ko grem v počepu pregloboko me v desnem kolenu zaboli (takoj zatem pa občutek kot da mi v kolenu žari). Isto tudi pri počepih čisto brez obremenitve..#ed_op#br#ed_cl#Uspel sem narediti 3 serije počepov, s skoraj nič obremenitve in max. 4 ponovitvami, pri 5 ponovitvni je bila bolečina že preveč močna.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Pustil sem trening nog in šel delat drugo..po kakih pol urah sem opazil da se je stanje v kolenu izboljšalo (vendar pri obremenitvi sem še vedno začutil bolečino). #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Ne vem kaj je narobe, mogoče morem še malo koleno razgibat, ampak ne vem...če je kaka poškodba pol verjetno ni dobro da karkoli delam.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor So mar 28, 2009 02:07

Če te zaboli tudi ko samo počepneš in potem tudi malo težje vstaneš, je zelo vrjetno da imaš natrgan meniskus.
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1960

Kraj: Ptuj

Odgovor So mar 28, 2009 11:04

Ko stojim ravno me ne boli...Zaboli samo ko počepnem, ko se vstanem pa takoj spusti.#ed_op#br#ed_cl#Bolečina pa je v zgornjem delu kolena,v polkrogu#ed_op#br#ed_cl#

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2