Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je So mar 28, 2020 19:51

Pnavljajoče se težave s hrbtenico

<< x

Krokodil19

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Ne jul 12, 2009 21:09

Pnavljajoče se težave s hrbtenico

#ed_op#DIV#ed_cl#Živjo!#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#Imam zelo velike težave s hrbtenico (v predelu križa).#ed_op#BR#ed_cl#Prosil bi, če bi mi lahko kdo povedal za kakšnega dobrega športnega maserja v Mariboru.#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#Pred nekaj dnevi sem bil na Fontani vendar to ni bila masaža ampak bolj božanje tako, da ni imelo nikakršnega učinka.#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#lp#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Bench33

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 559

Odgovor Ne jul 12, 2009 22:32

#ed_op#br#ed_cl#Boljše bi bil kak fizioterapevt.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

golob666

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 30

Kraj: sezana

Odgovor Sr avg 12, 2009 01:27

Pred kratkim sem mel jz eno nesrečo-sem si nategnil cel predel hrbta vključno s križem.... Pa boli ku hudič ko zjutraj vstanem ali pa se preveč prepognem,... Nekaj časa sem bil na bolniškem doma, jemal tablete proti bolečinam-naklofen, potem pa ker ni bilo boljše in me je še zbadalo v križu, me je poslala zdravnica na slikanje, pa so mi rekli da sem za v bolnico. Tam sem mel terapijo z nekim pasom ki ti ga da na predel križa za 15 mianut in ti daje občutek kot da bi mel vodo z mehurčki na hrbtu-deluje na principu električne stimulacije. Vsak dan tako po 15 minut, potem pa še ene vaje za hrbet. Zdej ko sm pršu z bolnice nadaljujem fizioterapijo pri eni privat, kjer mi 15 min na dan križ obsevajo, potem pa še 15 minut elektro masaža ali ne vem kako bi se temu reklo,... #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Zdaj ne vem kakšne stopnje bolečin maš, zame vem da je blo kr hudo. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Če gre fizioterapija na delovni nalog zdravnika je zastonj, masažo pa moraš plačat,....#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Mene bi pa res zanimalo še ko smo pri križu, koliko časa ta hudič boli ker take probleme z bolečinami še nisem mel,....#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

DaviT

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 856

Kraj: Ljubljana, Šmartno ob Paki

Odgovor Sr avg 12, 2009 02:25

Povej diagnozo, ki ti piše na izvidu...
The natural way is the only way!

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov