Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je So mar 28, 2020 19:09

knajpanje

<< x

peckop

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 69

Kraj: Maribor

Odgovor Pe jul 17, 2009 00:34

knajpanje

Se opravičujem če nisem pravilno rezvrstiv teme.V članku pretiranost-simptomi in kako jo praprečimo sem zasledil ta odstavek #ed_op#font size="2" face="verdana,arial,helvetica,sans-serif"#ed_cl##ed_op#b#ed_cl#5. Poslužujte se terapije s temperaturnimi razlikami (»knajpanje«) #ed_op#/b#ed_cl# #ed_op#br#ed_cl#
Terapija s temperaturnimi razlikami (bolj poznana kot »knajpanje«)
pomeni izpostavljanje telesa ali delov telesa najprej vroči, takoj
zatem pa mrzli vodi, lahko pa poizkusite tudi z vročo savno, ki ji
sledi tuširanje z mrzlo vodo. Pri tem živci, ki se nahajajo v koži,
prenašajo impulze globje v telo, kjer lahko stimulirajo imunski sistem,
izboljšajo kroženje krvi in prebavo ter zmanjšajo občutljivost na
bolečino.#ed_op#br#ed_cl#&nbsp;#ed_op#br#ed_cl#In zanima me če bi to delovalo če se tuširamo z toplo vodo in nato preklopimo na mrzlo. Ali bi imelo enak učinek ,kot npr. savna in tuširanje.In koliko krat je priporočlivo to počet.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/font#ed_cl#
<< x

Redline18

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 140

Odgovor Pe jul 17, 2009 00:50

Re: knajpanje

peckop je napisal/-a:Se opravičujem če nisem pravilno rezvrstiv teme.V članku pretiranost-simptomi in kako jo praprečimo sem zasledil ta odstavek #ed_op#font face="verdana,arial,helvetica,sans-serif" size="2"#ed_cl##ed_op#b#ed_cl#5. Poslužujte se terapije s temperaturnimi razlikami (»knajpanje«) #ed_op#/b#ed_cl# #ed_op#br#ed_cl#Terapija s temperaturnimi razlikami (bolj poznana kot »knajpanje«)#ed_op#br#ed_cl#pomeni izpostavljanje telesa ali delov telesa najprej vroči, takoj#ed_op#br#ed_cl#zatem pa mrzli vodi, lahko pa poizkusite tudi z vročo savno, ki ji#ed_op#br#ed_cl#sledi tuširanje z mrzlo vodo. Pri tem živci, ki se nahajajo v koži,#ed_op#br#ed_cl#prenašajo impulze globje v telo, kjer lahko stimulirajo imunski sistem,#ed_op#br#ed_cl#izboljšajo kroženje krvi in prebavo ter zmanjšajo občutljivost na#ed_op#br#ed_cl#bolečino.#ed_op#br#ed_cl#&nbsp;#ed_op#br#ed_cl#In zanima me če bi to delovalo če se tuširamo z toplo vodo in nato preklopimo na mrzlo. Ali bi imelo enak učinek ,kot npr. savna in tuširanje.In koliko krat je priporočlivo to počet.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/font#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl#za treznenje zelo ok zadeva #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley20.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 6 gostov

FB skupina FB skupina 2