Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Če apr 02, 2020 10:24

boleč vrat...

<< x

arni

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 487

Kraj: Maribor

Odgovor Ne avg 09, 2009 14:49

boleč vrat...

kot sem omenil, imate kdaj težave z vratom...med treningom me je enostavno "vsekalo",po par dnevih me je minilo z masažo redno, zdaj pa ponovno, vendar veliko manj ???
<< x

bero76

Pleničar

Vnosov: 46

Odgovor Ne avg 09, 2009 19:34

#ed_op#DIV#ed_cl#Včasih, kadar delam vaje za trapez, tudi če pred tem še tako dobro razmigam vrat.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Sem imel pa take težave tudi preden sem se sploh začel ukvarjati s fitnesom.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Pomembno je, da hitro ukrepaš. Krč povzroča bolečino, bolečina pa še ojača krč in tako naprej.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Lahko poizkusiš mišico raztegnit (narahlo), npr. pod vročim tušem.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Pri spanju pomaga če si narediš ovratnico, tako da zviješ brisačo v rolo in daš potem to okoli vratu.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Potem so tu še zdravila (proti bolečinm in mišični relaksanti). Tista, ki so zares učinkovita, so na recept.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#lp, Gašper#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

FB skupina FB skupina 2