Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Če jul 02, 2020 08:00

otrpla in otekla podlaket

<< x

NewOne2005

Pleničar

Vnosov: 4

Odgovor Pe dec 04, 2009 01:21

otrpla in otekla podlaket

Prijavil sem se z novim uporabniškim imenom, ker me s starim not ne spusti (TheOne), pa sem tudi izpolnil obrazec za obnovo uporabniškega imena, a maila vseeno nisem dobil..

v glavnem, danes sem delal biceps in pri zadnji vaji sem (scottova klop) sem se kar namantral (delal sem do odpovedi) tako da so bile podlaketi zelo napete. Za tem sem šel delat še za trebušne. roke sem imel dvignjene, nakar mi je začela leva roka dreveneti. podlaket mi je zatekla, nastal je tudi rdeči flek.
Zdravnica je rekla da sem verjetno pretiraval in da naj oteklino hladim oz. grejem (kar mi ustreza). En drugi zdravnik je rekel naj imam roko v dvignjenem položaju in jo naj hladim

Trenutno me ne boli nič, rdečega fleka ni, roka je malo bolj napeta od desne, pa rahlo otrplost in občasne mravljince še čutim v roki.
Ne vem pa kaj sledi, ima kdo kake izkušnje s tem? Kdaj lahko dalje treniram ?
<< x

NewOne2005

Pleničar

Odgovor Pe dec 04, 2009 01:24

Re: otrpla in otekla podlaket

Pa zdi se mi da mi tudi nekaj vpliva na levo nogo (blagi mravljinci)..ali pa je samo zaradi čudnega sedena..
malo me skrbi glede vsega
<< x

NewOne2005

Pleničar

Odgovor Pe dec 04, 2009 13:08

Danes bi naj imel trening nog in razmišljam če bi šel na trening, glede na to da bi delal vaje, kjer bi roke načeloma mirovale..
<< x

NewOne2005

Pleničar

Odgovor Po dec 07, 2009 12:24

Nobeden še ni imel podobnega primera oz. bi lahko vedel za kaj se gre ?
V levi roki imam še vedno kar napet biceps, občasno je roka še vedno otrpla (od rame navzdol),

včasih imam tudi otrplo levo nogo(od riti navzdol).

BOli pa me nič ne, tudi medtem ko se je vse skupaj začelo..bila je samo rdeča oteklina na podlaketi, potem pa se je kar razširil otrpel občutek do rame navzgor...čez par ur pa še kar v levo nogo
<< x

TotalFat

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Po dec 07, 2009 22:34

Zdravo. Najbolje je, da greš k zdravniku. Lahko da maš kje kaksen živc preščipnjen.

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2