Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Cruhs Forum Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je Po sep 23, 2019 06:18

Kila-Pruh-Pretrganje trebušne prepone

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

pica

Pleničar

Vnosov: 5

Odgovor Sr jun 28, 2006 10:34

jaz sem 14 dni po operaciji pričel z lahkim tekom,en mesec po operaciji pa sem začel gvihtat,čez dva tedna pa sem pričel z treningi boksa.pred operacijo sem se 10 let redno ukvarjal z gvihtanjem.s tem da sem imel dimelsko kilo že dve leti in sem zraven normalno treniral,res pa je da se je v teh letih povečala.zdaj je od operacije minilo 15 mesecev in vse je ok.sem se pa v tem času ko sem imel kilo pazil,da sem pri vajah čim bol fiksiral telo s trebušnimi mišicami,pa izogibal sem se vajam,kjer sem takoj čutil,da mi je kila iztopila.te zgodbe zdravnikov,da po operaciji ne smeš več prav gvihtat se mi zdijo smešne,sploh če gledam moj primer,da sem 2letitreniral s pruhom,pa se je ta malo povečala sedaj pa imam sanirano z mrežo.lep pozdrav
<< x

blabla11

Pleničar

Vnosov: 45

Odgovor Če jun 29, 2006 11:05

sm bil pr zdravniku pa sm ugotovu da ma zdej 1mesec dopust :smt021
tko, da bom jest tud zdej kr lepo treniral pol bom pa vidu kaj bo

Sej zdej bojo tud nove operacijske mize dobil pa bo mogoče hitrej šlo vse skp, čeprov tud če bom mogu čakat samo še 1let je to velik.
Drgač pa operacija stane okol 300.000sit kokr sm mal gledu po internetu

Kaj mislte da se bl splača: operacija z mrežico al sam šivanje al kej tretjega?
<< x

Everglide

Pleničar

Vnosov: 42

Odgovor Če jun 29, 2006 11:40

počakaš da ni vkleščena pa ti zastonj nardijo :)
<< x

blabla11

Pleničar

Odgovor To sep 12, 2006 21:59

Po dveh letih čakanja bom kmalu sprejet na operacijo.

Hitr glede nato da so mi rekl da bom čaku 4-5let.
Komi čakam na operacijo, oziroma da okrevam in začnem resno bildat. :smt006
<< x

FIT

Uporabniški avatar

Chef

Vnosov: 965

Odgovor To sep 12, 2006 22:32

2 leti :eeek; ,..ma to je absurd!

A pa te po tolikem času še sploh kaj boli?
želim ti čimboljše on čimhitrejše okrevanje po operaciji. :smt002
<< x

blabla11

Pleničar

Odgovor Sr sep 13, 2006 21:45

Hvala!

Sem imel srečo in me je že od začetka bolelo zelo redko, tako da trpel ravno nisem, je pa vseeno moteča stvar.
<< x

FIT

Uporabniški avatar

Chef

Vnosov: 965

Odgovor Če sep 14, 2006 11:11

Vem kako je to,...sem imel kar orenh probleme z kilo. Jst sem jo dubu že pri 1 mesecu starosti, no tega se ne spominjam hehehe pol kasneje sem jo pa tud mel in je bolelo ko hudič. Pol se je pa vse skupaj kar umirilo tko, da nisem šel na nobeno operacijo.
<< x

blabla11

Pleničar

Odgovor Če sep 14, 2006 21:21

Kr umirilo? Zanimivo to...
Kaj pa glede vaj. A obstajajo kakšne s katerimi bi si ojačal ta del telesa in bi bla majnjša možnost za ponovitev kile?
<< x

dini

Pleničar

Vnosov: 30

Kraj: Slovenske Konjice

Odgovor Če okt 18, 2007 10:47

...

&nbsp;&nbsp;&nbsp; neki me zanima ! jaz zacutim bolecino kakih 5cm pod popkom tam nekje kot je mehur ! pa se to zacutim le takrat ko dvignem res kaj tezkega da se fejst napnem al pa ce dvignem tezo na hitr. drugace pa me ne boli nic, tudi v razlicnih polozajih nikoli nic ne cutim, le v prej navedenih primerih. v nacrtu pa imam tudi obisk pri zdravniku a je mozno da imam pruh oz kilo?
<< x

maxx1

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor So nov 10, 2007 14:58

No, js imam tudi en problem. Tik pod desnim delom reber imam prib. 3cm veliko bulo, ki jo lahko potisnem nekako "v ozadje". Včasih se vrne nazaj, včasih pa tam ostane tudi za cel dan. Ni boleča, vendar je moteča kadar je "tik pod površino".&nbsp; Tika se jo pa samo v stoječem položaju, v sedečem in ležečem pa ne. Kaj je to? Kila, strdek, tumor? Pol leta nazaj sem opravil par preiskav, vendar za druge stvari, med katerimi tudi UZ trebušnih organov in slikanje abdoma, kateri so bili BP.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

ronnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2696

Kraj: Nova Gorica

Odgovor So nov 10, 2007 18:03

Lipom
<< x

kiki01

Pleničar

Odgovor Ne nov 11, 2007 20:15

ronnie je napisal/-a:Lipom
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Tudi jaz imam en problem..Pred enim tednom so me začela na rahlo boleti moda.Opazil sem,da so mi&nbsp; zatekla-so napeta.Boli me v desnem modu ob strani.ali sem si pretegnil,ali je kila ali je to kakšna bakterija?&nbsp;Z fitnesu se ukvarjam 2.meseca aktivno.Od dodatkov uživam maxxPAKET za pridobivanje mišične mase&nbsp; en mesec.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Ali se bo vidlo na vodi ter krvi na pregledu?Ali je možno ,da me boli ter,da je oteklina od teh dodatkov?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#PROSIM ZA ODGOVOR#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

musculus

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 851

Kraj: V telovadnici od jutra do večera:)

Odgovor Ne nov 11, 2007 20:31

NIKAKOR NI OD DODATKOV!!!!!!!!!#ed_op#br#ed_cl#Pojdi k zdravniku.#ed_op#br#ed_cl#
ARBEIT MACHT FREI!!!!!!!!!!!!!
<< x

kiki01

Pleničar

Odgovor To nov 13, 2007 18:52

#ed_op#DIV#ed_cl#Bil&nbsp;v UROLOŠKI AMB,ugotovili,da gre za epididimitis(bakterijo).Dobil antibiotike in jih moram jemat 10 dni.Hvala bogu,sem se že vstrašil ,da sem dobil kilo.Sedaj je pač treba počivat te dni.Potem pa z polno paro naprej.&nbsp;&nbsp;&nbsp; L.p.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

MiRtO

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 812

Kraj: Adrenalinski park

Odgovor Če dec 20, 2007 00:07

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Že&nbsp;kakšen mesec imam neprijeten občutek v predelu kile, na levi strani. Vedno po počepih oz. že med treningom, ampak samo če delam v kletki ali pa prosto s štango. Če delam samo potisk na mašini je ok. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Kot da mi hoče neki vn "butnt"&nbsp;ful neprijetno, ni pa boleče ali pekoče,,&nbsp;pa tud&nbsp;vidi se nič. Zadeva se umiri šele po kakem tednu netreniranja.&nbsp;Gre za začetek kile oz. kaj bi lahko bilo?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
A si za adrenalinski vikend? Gremo skozi šentviški predor v diskoteko Lipa? in morda tudi nazaj!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Cruhs Forum All Stars Sept 2019 - forum