Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po maj 25, 2020 01:50

pokanje žil

<< x

inna

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 99

Odgovor Če sep 27, 2012 23:28

pokanje žil

čist tako iz radovednosti..še komu pokajo žile, predvsem ko dela noge?

pa ne govorim o kapilarah, meni pokajo konkretne žile, tako da s tega pride čist črna zatečena modrica tam 3x3cm..ponavadi ko delam noge se drug dan zbudim z oteklino in modrico (in to seveda traja do naslednjega treninga, tako da imam konstantno vsaj eno eksplodirano žilo)

teže ne delam neke ekstra velike, sumim na pomanjkanje česa (čeprav ne morm na pamet ugotovit, kaj naj bi to bilo), mam pa namen it v kratkem naredit kako krvno sliko, preden mi kaka žila poči na nepravem mestu..
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Če sep 27, 2012 23:38

Re: pokanje žil

Poizkusi malo več cja
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Janie

Mlečnozobec

Vnosov: 287

Odgovor Pe sep 28, 2012 08:01

inna je napisal/-a:čist tako iz radovednosti..še komu pokajo žile, predvsem ko dela noge?

pa ne govorim o kapilarah, meni pokajo konkretne žile, tako da s tega pride čist črna zatečena modrica tam 3x3cm..ponavadi ko delam noge se drug dan zbudim z oteklino in modrico (in to seveda traja do naslednjega treninga, tako da imam konstantno vsaj eno eksplodirano žilo)

teže ne delam neke ekstra velike, sumim na pomanjkanje česa (čeprav ne morm na pamet ugotovit, kaj naj bi to bilo), mam pa namen it v kratkem naredit kako krvno sliko, preden mi kaka žila poči na nepravem mestu..

Jp :)
<< x

GG25

Odgovor Pe sep 28, 2012 08:24

Si pomislila, da lahko pride do izlivov krvi ne da bi žile pokale? Pojdi k zravniku pa vprašaj, potem pa pojdi še k enemu zdravniku in preveri, če bo rekel isto kot prvi zdravnik.

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2