Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 01:32

kako naprej??

<< x

zuzek1

Pleničar

Vnosov: 39

Odgovor Sr apr 10, 2013 19:46

kako naprej??

Pred mesecem se dobil diagnozo osteoartroza zadeva je boleča pri obremenitvi ker sem ljubitel fitnesa me je zadeva kar porušla kako naprej nevem kaj mi svetujete???
Hvala in lep pozdrav!
<< x

havana1

Mlečnozobec

Vnosov: 160

Odgovor Po apr 15, 2013 10:50

Re: kako naprej??

kakšne simptome pa si imel in koliko si star,ker se večinoma ta bolezen pojavi pri starejših ljudeh.Kolikor sem slišal se,da osteroartrozo uspešno zdraviti s terapijami in protivnetnimi zdravili in,da je omejena samo na določen sklep telesa.Ta bolezen tudi naj nebi nikoli povzročala hujše invalidnosti,če pride res do velikega poslabšanja se lahko opravi operativno zdravljenje.Jaz osebno ne vidim razloga zakaj ne bi mogel nadaljevati s fitnesom,ker je pri osteoartrozi gibanje priporočljivo zaradi otrdelega sklepa,razen res velikih bremen se je potrebno izogibati zaradi nadaljne obrabe.Zdaj je tudi vprašanje kateri del imaš ti prizadet,kjer bi moral najbol paziti itd.Lp
<< x

zuzek1

Pleničar

Vnosov: 39

Odgovor Pe apr 19, 2013 21:02

Re: kako naprej??

Pojavila se je bolečina v vratu nato v prsih in še v kolenu pomislil sem na poškodbo pač pri treningu ampak bolečina ni pojenjala niti pri počitku. Zato sem šel do zdravnika kateri mi je predpisal proti bolečinske tablete ampak pri obremenitvi je bolečina še večja. Drži pa da res nisem več rosno mlad saj jih štejem 42. Zato sem se še odpravil na slikanje ampak slika nepokaže nič obrabe ali kalcija zdaj še čakam na fizjologa pa da vidimo.Žal trenirati pa nemoram ker boli kot sto hudičev.

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2