Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 00:00

Hrbet-lopatica

<< x

gapi23

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 56

Odgovor Pe apr 12, 2013 22:08

Hrbet-lopatica

Pozdravljeni

Dan po treningu, ki je vključeval biceps in hrbet, me je v zgornjem predelu leve lopatice pri določenih gibih z obremenitvijo začelo skeleti. Če kar tako brez obremenitev kakorkoli sučem ramo ni bolečino, takoj ko pa dodam že najmanjšo obremenitev pa se pojavi to skelenje - npr. pri vaji bench press lahko brez obremenitve dvigujem po mili volji, ko pa dodam malo nekaj kil se pojavi bolečina. Isto skelenje se pojavi tudi pri odpiranju vrat, ki se same zapirajo (ki imajo tist mehanizem s katerim se tudi težje odpirajo), ali pri sukanju volana na mestu.

Kakršna koli poškodba to pač je, se je pojavila pri vaji za biceps na scottovi klopi, a bolečina tudi ni bila tako huda, da bi moral s treningu prenehati. Kvečjemu sem začutil tak ''pok'' ki ga čutiš, če se zjutraj na primer pretegneš. Po tem sem prenehal z vajami za biceps in naredil še celoten trening za hrbet in ni bilo kakršnih koli bolečin.

Kakšne ideje, predlogi?

V naprej hvala za odgovore.

Lep pozdrav,
gapi23
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor So apr 13, 2013 14:20

Re: Hrbet-lopatica

počakaš kak dan če ne pojenja greš k zdravniku. če pri vaji boli potem nikakor ne izvajatiste vaje dokler ne bo ok
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2