Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po maj 25, 2020 03:30

bolečina v pasu

<< x

gapec

Pleničar

Vnosov: 3

Odgovor Sr jun 05, 2013 19:10

bolečina v pasu

Pozdrav!
Nekaj mesecev nazaj se je na desni strani v pasu pojavila bolečina. Od popka 8cm dol in potem 10cm desno.
Nekako ob istem času se je pojavila tudi bolečina v desnem meču na notranji strani, nekako od mednožja do polovice meč.
Drugo bolečino sem nekako pozdravil s kar nekaj ledu vsakdan, kremami pred treningi(košarko treniram) in nekakšnim ščitnikom, ki mi je vse skupaj stisnil tako da me ni bolelo. Prva bolečina pa še zdaj ni izginila. Včasih zelo poneha,a se spet pojavi. Obe bolečini sta se pojavili ko sem v okviru športne vzgoje delal samostojno v fitnesu. Morda pruh? Sam vem, da tam nikoli nisem dvigoval nekih prevelikih obtežitev, v tisti slabi uri in pol sem skorajda tretjino porabil za raztezanje itd.
Ta bolečina me zelo ovira pri treningu, kajti zdaj že kakšen slab mesec prakticiram kalistenske vaje oz. bodyweight exercises. Recimo težko oz. ne morem brez bolečine da bi delal večino vaj za trebušne mišice.
Nevem kaj je vzrok. Morda tudi to, da sem že praktično celo leto stalno v pogonu. Predvčerajšnim je bilo prvič, da sem manjkal na treningu, imamo pa jih 5x na teden. Med vikendi smo imeli med sezono po 2, včasih tudi 3 tekme, sedaj ko pa je sezone konec pa ne zdržim da ne bi vsaj 3 urce med vikendom preživel na igrišču. Vmes med sezono sem 2x tedensko bil v fitnesu. Preko celega leta sem tudi izvajal malo workouta doma, predvsem stabilizacijske vaje, stabliziacija na ravnotežni dili, razni pushupsi itd.
Prosim za odgovor kaj je narobe z mano, oz. še bolje bi bilo če ni nič narobe in rabim samo nekaj vaj za ojačitev bilokaterih mišic.

P.S.: se opravičujem ker nisem ravno fitneser, a menim, da bi mi glede poškodbe tukaj najbolje pomagali.
<< x

gapec

Pleničar

Vnosov: 3

Odgovor Pe jun 07, 2013 22:18

Re: bolečina v pasu

anyone?
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 4749

Kraj: Na senčni strani Alp - Soča

Odgovor So jun 08, 2013 05:51

Skoči raje do zdravnika, bo najbolje.

Lahko, da je samo prepona, samo imam občutek, da malce predolgo traja.Slika
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra.
Blogility | Super Human Radio
<< x

Refleksoterapevt

Pleničar

Vnosov: 12

Odgovor So jun 08, 2013 07:20

Pozdravljen, če je bolečina močna in nič ne pomaga je pametno k zdravniku. Če ne, oz. če ti ne bo konkretno pomagal pa me lahko kontaktiraš...se da zadeve z refleksoterapijo urediti (vsaj izboljšati).

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2