Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM One More razprodaja

Danes je Po jan 27, 2020 23:54

Odstranitev slepiča

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

KooMar

Pleničar

Vnosov: 30

Odgovor So feb 22, 2014 16:47

Odstranitev slepiča

V ponedeljek sem imel oeracijo odrstanitve slepiča (bil je vnet, še ne razlit). Počutje sedaj je super, ob mirovanju bolečine ni, medtem ko je prisotna seveda ob gibanju, hoji itd...

Zanima me, ali je že imel kdo podobne izkušnje in koliko časa (tednov) je počival, rpeden se je ponovno odpravil v fitnes?

Lp
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63953

Odgovor So feb 22, 2014 17:11

Re: Odstranitev slepiča

naš mičo.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

GMITJA

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 67

Odgovor So feb 22, 2014 17:34

Re: Odstranitev slepiča

Hej!

Imel sem enak problem pred leti. Jaz sem imel že hudo vnetje črevesja, zaradi katerega bi po besedah kirurga, ki me je operiral lahko celo umrl, če bi še čakal kak dan več. V bistvu sem več kot teden dni prenašal bolečino in vmes še nastopil na tekmi v Bihaču. V glavnem...nič se ne obremenjun in sekiraj, časa za trening bo še dovolj ;) Sam sem začel z utežmi 8 tednov po operaciji. Sem pa že zelo hitro po operaciji izvajal cardio na sobnem kolesu. Mislim, da že teden dni po operaciji. Glede na položaj talesa na sobnem kolesu, mi je to edino ustrezalo, saj ne napenjaš trebuha skoraj nič. Z roko pa sem si v začetku, za vsak slučaj na rahlo pritiskal ob rano, da sem res čim manj obremenjeval predel kjer sem bil operiran. Po besedah zdravnikov, naj bi se rana celila nekje 8 tednov, trebušna stena pa 12. Malo tudi poslušaj telo. Ko se boš počutil dovolj močnega počasi poskusi s kakšno lažjo cardio vadbo in postopoma povečuj. Kakšnih 8 tednov pa le počakaj z utežmi. Ko boš pričel, ti pa svetujem , da uporabljaš fitness pas.

Upam, da sem ti dal kak koristen nasvet. Želim ti čim hitrejše okrevanje!

lp

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM Fitness 01-2020 - forum