Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum Komplet knjig Bemumast

Danes je Po sep 23, 2019 06:25

Bolece misice v mecih

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Nelissima

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Če nov 26, 2015 09:58

Bolece misice v mecih

Pozdravljeni,
imam eno vprasanje oz. potrebujem nasvet glede mojega problema. V ponedeljek sem na fitnesu delala trening-meca. Treniram 9 mesecev, trikrat na teden, s trenerjem. Celo uro treninga sva posvetila misicam mec kar je bilo tudi prvic. Trening je bil zahteven. Naslednji dan, se pravi v torek, so me misice v mecih ze bolele-pac musklfiber. Zvecer ko sem prisla domov se je bolecina se stopnjevala. Vceraj je bila bolecina ze tako mocna, da nisem mogla vec normalno hodit. Dokaj normalno-cez dva dni je bolecina najhujsa. Ampak ta bolecina je tako mocna, da mi otezuje hojo in sem zato morala danes ostati doma. Bolecina tudi danes ni popustila. Hodim lahko samo po prstih, s tem da nog ne morem cisto stegniti. Ze da vstanem iz stola, kavca, postelje, zahteva veliko napora. Na stopalo ne morem stopiti. Bolecina je tako mocna, da me ovira pri vsakodnevnih opravilih. Bolecina v levi nogi je mocnejsa. Noge tezko pokrcim zaradi pritiska na misice. Obcasno me v misico zgrabi tudi krc.

Ocitno je bil trening za mene prenaporen. Zanima me kaj lahko naredim, da si bodo misice cim hitreje opomogle in da bom lahko spet normalno hodila. :)

Hvala za nasvete in lp :)
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Če nov 26, 2015 12:26

Re: Bolece misice v mecih

Povišaj vnos elektrolitov, sploh soli, knajpaj se, masiraj in kaka krema.

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast