Stran 3 od 3

OdgovorObjavljeno: Ne jan 25, 2009 19:41
Napisal/-a Gee
No, da še jst povem mojo izkušnjo z #ed_op#span class="postbody"#ed_cl#Roaccutanom.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Vem, da je precej časa že minil od odprtja teme, samo te zadeve se pač ne spreminjajo.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Kuro sem imel malo več kot pol leta. Stranski učinki so bili izjemno suha koža in ustnice. Kadarkoli sem poskušal odpreti usta so popokale in se je usula kri. Na teden sem porbil eno labello. To je res taka očitna zadeva.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Drugo je pa poslabšanje počutja. Nekdo je omenjal depresivnost. Res te rukne v slabo voljo, nemoč, uno tapravo depresijo. Neverjetno res. Pomagat si ne moreš in si brez volje za karkoli. Lansko leto sem imel cilj pridobiti nekaj MM in ravno zarad tega nisem mogel zbrat dosti motivacije, da bi se spravil v fitness. V bistvu sem se, 3 tedne sem hodil in potem nehal. Naj bi tudi povečal holesterol ampak krvna slika je bila čisto normalna, še celo pod min. mejo.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Zadeva pa deluje. To pa.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Če ima kdo res mozolje in se jih ne more znebit naj premisli o tem zdravilu. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#lp#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl#

OdgovorObjavljeno: Ne jan 25, 2009 19:42
Napisal/-a tomos8
bi se mogoče dalo odpraviti tako kožo kako drugače, ker gainerje bi še zmeram rad vzemal. 

OdgovorObjavljeno: Sr feb 11, 2009 18:51
Napisal/-a tomos8
Grom je napisal/-a:tudi možno. še posebaj če ima gainer cuker ali preveč oh. seveda pa so možni številni drugi razlogi.
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#lahko med te druge razloge spada tudi kreatin?#ed_op#br#ed_cl#

OdgovorObjavljeno: Sr feb 11, 2009 19:59
Napisal/-a Grom
#ed_op#DIV#ed_cl#ne#ed_op#/DIV#ed_cl#

OdgovorObjavljeno: Če feb 12, 2009 11:08
Napisal/-a Sagaris
Kdo ve zarad česa imam tole? Pojavi se mi zadnje 2 zime, samo pozimi. Če sem doma(vikend), mi ponavadi zgine, v Lj(čez teden) se mi pa spet pojavi. Predvidevam da je od tega ker si dosti roke močim, ker pomivamo v stanovanju na roke, doma pa je pomivalni stroj, in takoj odpade. Mažem si z navadno Nivea kremo za roke, pa ne pomaga prav dosti... Je tle kdo, ki ve zakaj in kako to nastane? Danes ponoči me je peklo za znort...

Slika
Slika

OdgovorObjavljeno: Če feb 12, 2009 12:08
Napisal/-a BostjanCebron
predlagam ti obisk dermatologa in to čimprej.

OdgovorObjavljeno: Če feb 12, 2009 12:36
Napisal/-a Sagaris
Mi znaš povedat zakaj? Ker načeloma nerad hodim okrog dohtarjev :smt012

OdgovorObjavljeno: Če feb 12, 2009 13:18
Napisal/-a meduza
to je suha koža, poznam to, mela ene 10let nazaj
maži se z zelo mastno kremo, na osnovi olja, vse drugo te bo peklo

OdgovorObjavljeno: Če feb 12, 2009 13:42
Napisal/-a Sagaris
OK! :smt003
Mi znaš kero priporočat? Se glih ne spoznam na kozmetiko :smt003

OdgovorObjavljeno: Če feb 12, 2009 15:59
Napisal/-a meduza
Hmm težka... mogoče bi blo dobr it k dohtrju, pa ti ona da neki zmešat v laboratorij. Bom prašala fotra če se kej spomn.

OdgovorObjavljeno: Če feb 19, 2009 11:15
Napisal/-a tomos8
Grom je napisal/-a:tudi možno. še posebaj če ima gainer cuker ali preveč oh. seveda pa so možni številni drugi razlogi.
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#spet malo pozno, ampak če bi nehal jemlati gainerje koliko časa mislite da bi rabil, da bi imel spet bolj lepo kožo, če je biu vzrok za nečisto kožo v gainerjih?#ed_op#br#ed_cl#ker moj gainer ima na 100g: 40g beljakovin in 60g ogl.hidratov(sladkorjev 10g) in 2g maščob#ed_op#br#ed_cl#

OdgovorObjavljeno: Če feb 19, 2009 12:10
Napisal/-a Grom
#ed_op#DIV#ed_cl#težko rečem. dejavnikov je ogromno. lahko je tudi zaradi načina prehreanjevanja na splošno ali česarkoli drugega.#ed_op#/DIV#ed_cl#

OdgovorObjavljeno: Če feb 19, 2009 12:32
Napisal/-a tomos8
jem le bolj zdravo hrano kot prej. prej sem jedel tudi čips in čokolado in sladke stvari, sladke sokove. sedaj pijem samo vodo. in ne jem prav nič sladkarij. jem pa več beljakovin, ker prej sem jih dosti manj. 

OdgovorObjavljeno: Ne mar 15, 2009 18:13
Napisal/-a tomos8
mislite, da če imam grdo kožo zaradi geinerjev, če preneham z njimi in de bi imel wheye bi bilo kaj bolje z kožo? če prau zastopim so ogljikovi hidrati krivi za to in ne beljakovine.