Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Če jul 02, 2020 07:49

Noge (listi)

<< x

KwazZy

Pleničar

Vnosov: 8

Kraj: lj

Odgovor Sr feb 22, 2006 18:24

Noge (listi)

Lp. Sem brskal po iskalniku vendar take teme nisem nasel zato odpiram novo!

Stvar je sledeca 3 dni nazaj sem se odlocil da bom delal noge na ful ,se posebej liste...3 vaje po 6 serij 10-12 pon . Naslednji dan me je malo bolelo kot more pri muskl fibru ce dobr delas...problem se je pojavil vceraj ko se probal ustat iz postelje...nemogoce...sedaj uporabljam bergle za pomoc pri hoji,na levo nogo dokaj normalno stopim pri mocni bolecini na desno nogo pa ne morem normalno stopit..pravzaprav na desno nogo stopam le z prsti ker ko probam zravnat stopalo z tlemi cutim hudo bolecino kot da se mi je misica skrcila...ce se dotaknem misice me zelo boli na obeh nogah ter pri premikih prav tako...zdaj me zanima ce se je komu to ze zgodilo?? a je to le tak mocan muskl fibr ali je lahko kaj hujsega?? hvala za odg. ter lep pozdrav!
<< x

armani

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 698

Kraj: low carb land

Odgovor Sr feb 22, 2006 18:29

:smt012 pretiravat pa res ni potrebno...no ja vsaj na prvih nekaj treningih...najverjetneje bo popustilo v roku par dni...ce pa ne bo iz dnev v dan bolje, potem pa se raje oglasi pri zdravniku :smt001
<< x

goran

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 167

Kraj: maribor

Odgovor Sr feb 22, 2006 18:30

joj zaj pa si se pa malo preveč vstrašo. tebe komaj 2 dni boli. mene je enkrat po teku po stopnicah bolelo 3 tedne. še posebej list na desni nogi. stari ni panike. malo maš vnete mišice. bo boljše. čez par dni jih spet razturaj. klin se s klinom zbija. LP
<< x

KwazZy

Pleničar

Odgovor Sr feb 22, 2006 18:40

armani je napisal/-a::smt012 pretiravat pa res ni potrebno...no ja vsaj na prvih nekaj treningih...najverjetneje bo popustilo v roku par dni...ce pa ne bo iz dnev v dan bolje, potem pa se raje oglasi pri zdravniku :smt001

Nebi rekel da bi biu to eden prvih nekaj treningov..toda noge delam 1x na teden ze zadnjih 5 mescov...tko da mi je cudno da kar od enkrat boli tok da ni kot ponavadi manjsi muskl fibr.. :smt017
<< x

mad max

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2362

Odgovor Sr feb 22, 2006 20:16

Tudi sam sem že imel tak muskelfiber pri mečih da sem komaj hodil, ampak to je trajalo par dni potem pa je bilo bolje.

Svetujem ti da se po treningu meč meča fino raztegneš, kot vse druge mišice, to bo v nadaljne nekoliko pomagalo....

Sej počakaj da se mišica navadi, potem boš lahko 3x na teden šponal meča če boš hotel pa nebo nobenega musklfibra naslednji dan, za zadaj pa raje malo z glavo delaj in ne takoj forsirati na polno... :smt002
<< x

KwazZy

Pleničar

Odgovor Sr feb 22, 2006 21:39

glih koncn se spravm fajn delat noge zadn mesc k zaostajajo od zgornga dela telesa precej p se to zgodi...ma me d sploh neb vec nog delu :D..sam treba tud to ;) ....no hvala vm za nasvete upam d bo cimprej bol LP
<< x

Thermodrine

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 56

Odgovor Po avg 18, 2008 19:49

Pozdravljeni, bom kar temo si sposodil in prašal. Včeraj sem imel normalen jutrnaji trening - kolo 30 min pulza 150. Čist v izi. #ed_op#br#ed_cl#Danes se zbudim in čutim nekako bolečino v mečih. Tokom dneva se mi je mišica dobesedno napihnila. Ne vem zakaj. Mogoče je k temu pripomogel tudi sedeči položaj in kri katera je tekla v spodnji del noge. Na sliki sem prikazal točni del kateri me boli ko satana na pritistk. Drugače pri hoji ne neke bolečine. Samo čudno mi je da je mišica toliko zatekla ker je HUGE..#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley24.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Še slika : #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Slika#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Je mogoče kdo imel kej podobnega. Nisem pa nič pretiraval da bi delal vaje za meča ali pa da bi me kdo udaril saj bi tokom včerišnjega dnega že kaj čutil. #ed_op#br#ed_cl#

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

FB skupina FB skupina 2