Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Ne maj 24, 2020 22:55

Pridobivanje mišične mase

<< x

2shae

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Sr jun 07, 2017 16:56

Pridobivanje mišične mase

Pozdravljeni, ker je na to temo že veliko odprtega vendar nobena ne odgovori na moje vprašanje sem se odločil, da odprem novo. Torej, s fitnesom sem se lotil ukvarjati občasno, sedaj, pa sem se odločil da stvar vzamem malo bolj resno, vendar rabim par nasvetov. Star sem 27 let, imam 76kg visok 180cm. Želim pridobiti na mišični masi, saj sem sam sebi presuh. Problem je, da karkoli počnem (vadba, hrana) sem vedno na teh magičnih kilogramih. Npr zadnji dober mesec vadim vsak dan (noge, roke, trebuh, prsa..), jem veliko..tudi po 6x na dan (vsak dan med drugim ovseni kosmiči s skuto zjutraj, veliko piščanca, brokoli, riž in banane) vendar ni še nobenega efekta. Sicer treniram doma (imam uteži ter delam vaje na lastni teži), vendar mislim da bi se vseeno moralo kaj poznati. Ročne uteži zlahka dvignem 14kg, 8 do 10x po 3 serije. Torej zanima me če bi mi kdo lahko napisal en konkreten jedilnik (pa ne Mcdonalds food:)) in tedenski razpored vaj za začetek. Vem, da se tole spreminja in da ni efektivno če stalno eno in isto delaš, ampak vsaj za začetek, da se pokaže nekaj rezultatov. Rabim pa vaje za mišično maso. Najlepša hvala za vašo pomoč.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Če jun 08, 2017 04:59

Re: Pridobivanje mišične mase

Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Osnovno o prehrani

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

FB skupina FB skupina 2