Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 50% - forum

Danes je To okt 22, 2019 02:11

Tekmovanje za najboljši biceps

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

goran

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 167

Kraj: maribor

Odgovor Pe jul 20, 2007 11:34

BULL je napisal/-a:#ed_op#div#ed_cl#Tm okrog 105 kg, obseg pa okrog 50!#ed_op#/div#ed_cl#
ja mogoče z kocinami vred. šala. me zanima koliko bi bil obseg če bi se malo zdefiniral. po mojem kakih 5 cm majn.#ed_op#br#ed_cl#
osebni trener
<< x

Don Corleone

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 964

Kraj: ljubljana-bežigrad -(sokol tivoli)

Odgovor Pe jul 20, 2007 11:57

če se že govori o obsegu, bi se moral zmerit samo biceps, ker nekateri imajo ogromen triceps in zato imajo obsege 50cm
"Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift no heavy *** weights"
Slika

"The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself".........Friedrich Nietzsche
<< x

nesmrtnik

Uporabniški avatar

Swinger

Vnosov: 1448

Kraj: M4R180R

Odgovor Pe jul 20, 2007 12:20

goran je napisal/-a:
BULL je napisal/-a:#ed_op#div#ed_cl#Tm okrog 105 kg, obseg pa okrog 50!#ed_op#/div#ed_cl#
ja mogoče z kocinami vred. šala. me zanima koliko bi bil obseg če bi se malo zdefiniral. po mojem kakih 5 cm majn.#ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Lahko bi ti svojo nalepo gor :)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#p.s. si že kupo sir? #ed_op#img src="richedit/smileys/Happy/12.gif"#ed_cl#
<< x

Anubis

Uporabniški avatar

Pojoči lump

Vnosov: 957

Kraj: MAXXIMUM SHOP KRANJ

Odgovor Pe jul 20, 2007 12:41

Don Corleone je napisal/-a:če se že govori o obsegu, bi se moral zmerit samo biceps, ker nekateri imajo ogromen triceps in zato imajo obsege 50cm
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#In ko bi te kdo vprašal koliko kg imaš, bi te morali tehtati brez kosti, ker kosti tako ali tako ne štejejo.&nbsp; ?#ed_op#br#ed_cl#
Jure Bolka

MaxxFIT Kranj, fitnes center z osebnim pristopom
Maxximum shop Kranj
Partizanska cesta 37 (pokriti olimpijski bazen), 4000 Kranj
Tel: 04/23 63 209
040/235 558
j.bolka@gmail.com
<< x

Don Corleone

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Pe jul 20, 2007 13:44

hja pobč, eno je če bi me vprašal koliko moje mišice tehtajo, drugo pa, če bi me vprašal&nbsp; koliko kg imam.#ed_op#img src="richedit/smileys/Teasing/1.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#1:0 zame#ed_op#img src="richedit/smileys/Teasing/6.gif"#ed_cl#
"Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift no heavy *** weights"
Slika

"The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself".........Friedrich Nietzsche
<< x

Anubis

Uporabniški avatar

Pojoči lump

Odgovor Pe jul 20, 2007 14:05

Don Corleone je napisal/-a:hja pobč, eno je če bi me vprašal koliko moje mišice tehtajo, drugo pa, če bi me vprašal&nbsp; koliko kg imam.#ed_op#img src="richedit/smileys/Teasing/1.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#1:0 zame#ed_op#img src="richedit/smileys/Teasing/6.gif"#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Pomojem pa da ne.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
Jure Bolka

Maxximum shop Kranj
040/235 558
j.bolka@gmail.com
<< x

ronnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2696

Kraj: Nova Gorica

Odgovor Pe jul 20, 2007 15:46

Don Corleone je napisal/-a:če se že govori o obsegu, bi se moral zmerit samo biceps, ker nekateri imajo ogromen triceps in zato imajo obsege 50cm
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#WTF? Kako je to izvedljivo,hočem probat !!!!!!!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Anubis

Uporabniški avatar

Pojoči lump

Odgovor Pe jul 20, 2007 16:27

ronnie je napisal/-a:
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#WTF? Kako je to izvedljivo,hočem probat !!!!!!!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Najprej moraš imeti majhen triceps. Potem ukriviš prostor/čas. Ločiš dobro od slabega, torej biceps od tricepsa, in izmeriš (šiviljski meter). Nato ukriviš prostor/čas zopet v izhodiščni položaj. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Pri vsem tem je pomembno, da ves čas močno misliš na izmerjeno številko. To potem podaš v enem izmed številčnih sistemov in množica je presrečna. Nato se začne znana zgodba - oblegajo te lajdre, cel kup novih kolegov, v roke ti tlačijo avtomobilske ključe, vip vabila...etc. Klasika pač.#ed_op#br#ed_cl#
Jure Bolka

Maxximum shop Kranj
040/235 558
j.bolka@gmail.com
<< x

Don Corleone

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Pe jul 20, 2007 16:51

Anubis je napisal/-a:
ronnie je napisal/-a:
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Najprej moraš imeti majhen triceps. Potem ukriviš prostor/čas. Ločiš dobro od slabega, torej biceps od tricepsa, in izmeriš (šiviljski meter). Nato ukriviš prostor/čas zopet v izhodiščni položaj. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Pri vsem tem je pomembno, da ves čas močno misliš na izmerjeno številko. To potem podaš v enem izmed številčnih sistemov in množica je presrečna. Nato se začne znana zgodba - oblegajo te lajdre, cel kup novih kolegov, v roke ti tlačijo avtomobilske ključe, vip vabila...etc. Klasika pač.#ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#ali pa ne kompliciraš in z nožem ločiš triceps in biceps, zmeriš in zašiješ nazaj #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley17.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
Slika

<< x

nesmrtnik

Uporabniški avatar

Swinger

Vnosov: 1448

Kraj: M4R180R

Odgovor Pe jul 20, 2007 20:37

In potem si pacient leta...
<< x

Don Corleone

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Pe jul 20, 2007 21:35

zagotovo si pacient, ker če hočeš še kdaj uporabljat ti mišici, je potreben zdravniški poseg. če si pa pacient leta, pa vrjetno ne. ali pač#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley17.gif"#ed_cl#
Slika

<< x

goran

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 167

Kraj: maribor

Odgovor So jul 21, 2007 06:39

nesmrtnik je napisal/-a:
goran je napisal/-a:
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Lahko bi ti svojo nalepo gor :)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#p.s. si že kupo sir? #ed_op#img src="richedit/smileys/Happy/12.gif"#ed_cl#
ja. zaj pa sem ga najdo. saj je kuj vredi, pa še poceni je. #ed_op#br#ed_cl#
osebni trener
<< x

DaviT

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 856

Kraj: Ljubljana, Šmartno ob Paki

Odgovor So jul 21, 2007 14:21

#ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#Evo še naš schwarzi:#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#div style="text-align: center;"#ed_cl##ed_op#img src="richedit/upload/2k6c85a7674e.jpg" alt="image file name: 2k6c85a7674e.jpg" border="0"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#/div#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#div style="text-align: center;"#ed_cl##ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#close up:#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div style="text-align: center;"#ed_cl##ed_op#img src="richedit/upload/2ka36ff903b3.jpg" alt="image file name: 2ka36ff903b3.jpg" border="0"#ed_cl#

#ed_op#/div#ed_cl#
The natural way is the only way!
<< x

Maksl

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 270

Odgovor So jul 21, 2007 14:53

kok je to 43 cm?
<< x

MiRtO

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 812

Kraj: Adrenalinski park

Odgovor So jul 21, 2007 16:05

#ed_op#DIV#ed_cl#super je schwarzi!#ed_op#/DIV#ed_cl#
A si za adrenalinski vikend? Gremo skozi šentviški predor v diskoteko Lipa? in morda tudi nazaj!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM Postani Fit