Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM One More razprodaja

Danes je To okt 22, 2019 02:22

Novi dnevnik, od začetka do konca.

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

alfsas

Mlečnozobec

Vnosov: 112

Odgovor To sep 30, 2008 23:39

Novi dnevnik, od začetka do konca.

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Sedaj#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#teče#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#drugo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#leto#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#od#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#začetka.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Zaradi#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#težav#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#z#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#diski,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#se#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#odloču#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#da#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pišem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dnevnik#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vse#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#moje#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dogodke#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#net.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Ker#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#zgubil#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#geslo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#čakam#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#novega,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#bom#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#nadaljeval#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#z#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#zadnjimi#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dogodki.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Ko#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#mi#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#uspe#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#geslo,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#prilepim#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vse#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#stare#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#začetne#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dogodke#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#rezultate.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Letos#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#aprila,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#začel#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#z#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#definicijo.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Ko#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#začel,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#imel#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#rezultate:#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp; #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Obsegi#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pred#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#definicijo:#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;&nbsp;- #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#prsa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#98cm-po definiciji 98cm#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;&nbsp;- #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#rok#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#zgornji#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#del#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#34cm-po definiciji 35#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;&nbsp;- #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#rok#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#spodnji#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#del#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#28#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#cm-po definiciji 29cm#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;&nbsp;- #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#zapestje#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#17cm#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp; - #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#v#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pasu#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#98cm-po definiciji 94cm#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;&nbsp;- #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#zgornji#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#del#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#nog#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#58cm#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;&nbsp;- #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#spodnji#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#del#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#nog#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#36cm#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Rezultati#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#v#ed_op#/SPAN#ed_cl# kg:#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp; Nad glavo 45kg max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Pregib komolca&nbsp;45-50max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Veslanje v predklonu&nbsp;60max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Bench 60max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Metuljček ročke 17kg max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Počepi 60max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Vaje za liste 2x20kgmax#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Veslanje v sedečem položaju 60max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Triceps poteg navzdol os 35max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Za glavo dvig 37max#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Upam, da nisem kaj spustu. pri vajah kjer imam 60kg max, bi lahk še dal ene 10kg sam nimam več kolutov.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Prehrano#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#imel#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#1500-#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#2000klc.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Zadnji#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#mesec#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#bil#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#brez#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vseh#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Oh,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#samo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#enkrat#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#teden#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Oh.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Prejšne#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#leto#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#bil#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#večinoma#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#fat#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#burnerju#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#je#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#bil#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#fajn#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#rezultat.#ed_op#/SPAN#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Letos#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#bil#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#samo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#en#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#mesec,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#ostalo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#brez#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vsega.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Ker#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pač#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#telesno#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#gibalno#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#omejen,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#imel#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#samo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sobno#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#kolo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#aerobne#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vaje#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#treninge#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#z#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#utežmi.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Treninge#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#imel#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#3dni-#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dan#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pavze#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#spet#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#3#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dni.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Imel#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#malo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#manjše#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#teže,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#kot#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#moči.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Ker#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#mam#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#probleme#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#z#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vidom,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#bi#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#prosu#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#tud#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vašo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pomoč,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pri#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#ocenjevanju#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dodatnih#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#komentarjev.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Seveda#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#kot#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#slik,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#treningov,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#prehrane.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp; #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#To#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#so#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#fotke#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#po#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#definiciji.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Sedaj#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#maso#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#večje#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#teže.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Hvala#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#za#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pomoč...#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; #ed_op#IMG alt="image file name: 2kada4cb44a1.jpg" src="http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2kada4cb44a1.jpg" border=0#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
Zadnjič spremenil alfsas, dne Sr okt 01, 2008 01:29, skupaj popravljeno 1 krat.
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor To sep 30, 2008 23:49

#ed_op#DIV#ed_cl#..........#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#IMG alt="image file name: 2ka4d9d9ae72.jpg" src="http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2ka4d9d9ae72.jpg" border=0#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor To sep 30, 2008 23:52

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#.......#ed_op#IMG alt="image file name: 2ka2ba06f294.jpg" src="http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2ka2ba06f294.jpg" border=0#ed_cl##ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Sr okt 01, 2008 00:09

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#......#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Tu#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#hotel#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#bolj#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vidt#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#prsa.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#IMG alt="image file name: 2k2a3e8ff2e2.jpg" src="http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2k2a3e8ff2e2.jpg" border=0#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Sr okt 01, 2008 10:14

Jaz bi še raje še malo na definicijo, da izgubiš še malo več maščobe in šele potem na maso.&nbsp; Ali pa vsaj na zelo kvalitetno maso.
<< x

skuta

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 250

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr okt 01, 2008 11:34

#ed_op#DIV#ed_cl#Pomoje je brezveze če greš zdej na maso. Maš še kar nekaj za zgubit okol trebuha. Če greš na maso, je nemogoče da nebi dobil nič špeha, potem ti bo še težje definirat.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Koliko si pa imel kg preden si začel hujšat? Ker mere, ki si jih napisal ne povedo dosti.#ed_op#/DIV#ed_cl#
"Zraven zelenjave je v redu kakšne beljakovine. Če pa delaš hud trening pa tudi proteine."
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Sr okt 01, 2008 14:39

#ed_op#DIV#ed_cl#Tko k je admin reku. Šel bom an kvalitetno maso, ker ne misl več pridobivat na maščobi.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Ko bom vse prilepu, boš zvedel marsikaj in tud zakaj mam to okrog trebuha.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;To mi je reku dr., da je skor vse odvečna koža. Pred leti sem mel 125 kg in nisem lih pravilno hujšu. V 3.5 mescih, sem šel dol skor 50kg. Zato mi je to ostal. So pa tud še ostale posledice. Če bi hotu vse razložit, bi trajal.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Ko sem šel na definicijo sem mel 82 kg. Zdej jih mam 80-81kg. Moj cilj je, da utrdim telo in še malo povečam obsege.#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

meduza

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1563

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr okt 01, 2008 14:54

Sam to se mi zdi useen premal 1 kg na definiciji... Res je najbolj da greš na definicijo in se zravn trudš na vajah za moč, z izgubo maščobe se ti bo tut šlauf zmanjšu, ker se bo koža krčla. Šele potem ko bo vidno manjši trebuh (na tehtnco se ne ozirat preveč). pa pejt na maso. Ker če boš šel zdaj na maso, boš pridobil preveč kg in ti bo še težje izgubiti maščobo zaradi motivacije.
<< x

fitfit

Pleničar

Vnosov: 29

Odgovor Sr okt 01, 2008 16:10

#ed_op#DIV#ed_cl#Tudi meni se zdi veliko bolj pametno NE it zdaj na maso, ampak raje na zelo doboro definicijo. #ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Vnosov: 2756

Kraj: Brje

Odgovor Sr okt 01, 2008 18:30

alfas kot sem ti že v preteklosti reku definicijo do konca pol gremo na maso. se ti pa oproščam tle ker nisem imel časa kej dosti več potem sodelovat s tabo, preveč vsega na kupu.#ed_op#br#ed_cl#je pa ta fant lepo pokuru ogromno šppeha tako da kapo dol pred njim vsi tle. je pa še nekaj otalo pa tudi to bo šlo dol. kolko maš zdej aerobnih na dan???#ed_op#br#ed_cl#
http://hl-fitness.net/
HEALTHY LIFE FITNESS & NUTRITION
Goriška cesta 29A, Ajdovščina
GSM: 040417832
eMail: info@hl-fitness.net bostjancebron@gmail.com
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Sr okt 01, 2008 21:36

#ed_op#DIV#ed_cl#Lej kdo se oglaša. Me veseli, da si se spet oglasu Boštjan.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Sem si reku, spet enk takih k se me je naveliču in ga ne bo več na spregled. Zdej si mi pa spet dal motivacijo. Bom še vedno na definiciji, sam ne tako strogi kot sem bil zdaj. Ne da se mi še enkrat pisat, ko dobim geslo prenesem vse sem in si boste lahko vse prebral od mojga začetka do konca. Če bi vidl kak jedilnik sem mel prejšni mesec za definicijo, bi sam gledal. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Skor isti kot mam zdej. Tud tebe bi prosu Boštjan, da si ogledaš jedilnik, ki mi ga je Admin napisal in ostali. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Ne me preveč hvalt, ker bi se zihr tu gor našel še kazga, ki je bil zelo priden in si porihtu telo. Ti si vidu Boštjan moje stare fotke in če jih še maš. Bi te prosu, da jih primerjaš z temi sedaj. Jaz na disku nimam nobenih fotk, pa tud ne vidm se ornk. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Aerobne vaje mam sam zutri in pred treningom, pol ure. Če ste si pa kej pogledal obsege, se pa vid, da sem špeh dol spravu. Pozim sem komaj zapel stare kavbojke, ki jih moram z pasom nost. Se pa tud men mal čudno zdi, da sem šel tko mal z kg dol. Prejšn let sem šel, v 8mescih 7kg dol in 8cm v pasu.#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

kovi

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 784

Kraj: Šmartno ob Paki

Odgovor Sr okt 01, 2008 22:03

alfsas je napisal/-a:#ed_op#div#ed_cl#Lej kdo se oglaša. Me veseli, da si se spet oglasu Boštjan.#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Sem si reku, spet enk takih k se me je naveliču in ga ne bo več na spregled. Zdej si mi pa spet dal motivacijo. Bom še vedno na definiciji, sam ne tako strogi kot sem bil zdaj. Ne da se mi še enkrat pisat, ko dobim geslo prenesem vse sem in si boste lahko vse prebral od mojga začetka do konca. Če bi vidl kak jedilnik sem mel prejšni mesec za definicijo, bi sam gledal. #ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Skor isti kot mam zdej. Tud tebe bi prosu Boštjan, da si ogledaš jedilnik, ki mi ga je Admin napisal in ostali. #ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Ne me preveč hvalt, ker bi se zihr tu gor našel še kazga, ki je bil zelo priden in si porihtu telo. Ti si vidu Boštjan moje stare fotke in če jih še maš. Bi te prosu, da jih primerjaš z temi sedaj. Jaz na disku nimam nobenih fotk, pa tud ne vidm se ornk. #ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Aerobne vaje mam sam zutri in pred treningom, pol ure. Če ste si pa kej pogledal obsege, se pa vid, da sem špeh dol spravu. Pozim sem komaj zapel stare kavbojke, ki jih moram z pasom nost.#ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl# Se pa tud men mal čudno zdi, da sem šel tko mal z kg dol.#ed_op#/span#ed_cl# Prejšn let sem šel, v 8mescih 7kg dol in 8cm v pasu.#ed_op#/div#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#nič hudega, ne oziraj se na tehnico, lahko si skuril 5kg špeha in pridobil 4kg mišične mase v istem obdobju, tako da ti je lahko za motivacijo, vztrajaj naprej#ed_op#br#ed_cl#LP kovi#ed_op#br#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Sr okt 01, 2008 22:23

#ed_op#DIV#ed_cl#Hudič je, če se ornk ne vidš in ne morš presodt rezultate, edin na otip.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Sploh ne gledam na vago, ker ne vidm. Včas se grem vagat v lekarno, pa tud tam ni točno. Dans sem se vagu pri kolegu na digitalni tovarniški vagi, kjer vagajo želez in ma 2g toleracne. Mi je pokazal 82kg+obleka.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Ene par let bom še vztrajal, na to sploh ne pomislm da odneham.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Še manj bom pa mislu, da neham ob vaši spodbudi in pomoči.#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Sr okt 01, 2008 23:20

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Parkrat#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vse#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pregledu,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#nisem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#našel#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#fotografij#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#čalonv.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Zato#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#bom#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#kar#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#tul#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#eprilepu#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#naj#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Admin#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pove#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#kam#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sodi.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#To#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#sem#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#si#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#naredu#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#za#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#spodnji#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#del#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#nog.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Laži#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#mi#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#je#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#tk#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#delat,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#kot#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#z#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#štango#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#rameh.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Je#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#kr#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#fajn#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#učinek#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#fajn#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#napumpa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#liste.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#IMG alt="image file name: 2kd41f4a9f1f.jpg" src="http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2kd41f4a9f1f.jpg" border=0#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Sr okt 01, 2008 23:28

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Spodaj#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#imam#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#leseno#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#ploščo,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#da#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#ne#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#stojim#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#z#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#petami#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#tleh.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Samo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#z#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#prsti#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#stojim#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#plošči.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Pete#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#imam#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#malo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dol#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#spuščene#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#in#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#se#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#ne#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dotikam#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#tal.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#IMG alt="image file name: 2k4cb5542dc1.jpg" src="http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2k4cb5542dc1.jpg" border=0#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
Naslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner