Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja

Danes je To okt 22, 2019 19:40

Novi dnevnik, od začetka do konca.

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Sr okt 01, 2008 23:53

Za malenkost si zgrešil slike članov, ker so teme direkt pod temami o dnevnikih članov. Ampak ne skrbi, ni nič narobe, če imaš vse to skupaj.#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley2.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Samo si pa iznajdljiv. Jaz se tega za meča ne bi nikoli spomnil.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Vnosov: 112

Odgovor Če okt 02, 2008 01:05

#ed_op#DIV#ed_cl#Mam to žilco, inovatorja in si izmišlam naprave. Ko sem še orenk vidu, sem delu in sestavlu tud kake bolj koristne mašine. Zdej pa večina delam za sebe, kar se tiče opremljanje doma in naprav. Če pa zastopš kk je to, če si zdravstveno omejen. Tej si pa morš nardit in olajšat life.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;To so drgač nosilci za bench, sam sem si reku. Zaka bi pa še ene nosilce delu, če lahk kr na teh nardim. Ni še čist fertik, ker zdej si morm z rokam na rame devat. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Pridejo še nosilčki, tk da bojo palce v vodoravni legi in spodaj pridejo pokončno palce, kjer boom nalagu kolute. Sem dans že naredu za sedeče veslanje.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Jutr bom dal gor fotko, ko vse skup prvijem.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Lahk mi pa daš link, kje se objavljajo, doma nareje fitnes naprave.#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Če okt 02, 2008 08:51

Pohvalno. Ni še nobene odprte teme o doma narejenih napravah. Nekaj malega se je spraševalo katere naprave kupit za domači fitnes, to je pa več ali manj vse.&nbsp;
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Če okt 02, 2008 13:31

#ed_op#DIV#ed_cl#Tej pa odprimo na to temo en kotiček, kjer bojo lahk člani objavljali#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;svoje umetnije in diskusije.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Marsikdo si ne more privoščit ornk naprav in firm. Jaz sem pač si sam naredu, ker ne vem kolk časa bom še vidu in nisem mislu ne vem kolk dnara devat. Je pa tud to razlog, da mma malo stanvaje in se morm prilagajat. Sigurno je še marsikdo, ki ma podoben problem.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Je pa res, da morš met velik vole, to robo vsak dan skup in narazen devat.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Ne vem, kk bi pogledu za eno fotko. A sem na tem forumu objavu fotko moje klopce in stojal. #ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

matic

Senior Member

Vnosov: 717

Odgovor Če okt 02, 2008 13:37

#ed_op#DIV#ed_cl#Evo tu si objavil: #ed_op#BR#ed_cl##ed_op#A href="http://www.maxximum-portal.com/forum/viewtopic.php?p=184420&amp;highlight=#184420"#ed_cl#http://www.maxximum-portal.com/forum/viewtopic.php?p=184420&amp;highlight=#184420#ed_op#/A#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Če okt 02, 2008 23:48

#ed_op#DIV#ed_cl#100xxx hvala za trud.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Da nm še enkrat objavlu. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Pod kero temo si jo našel.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Še enkrat hvala.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

matic

Senior Member

Vnosov: 717

Odgovor Pe okt 03, 2008 00:07

#ed_op#STRONG#ed_cl##ed_op#FONT color=#333333#ed_cl#Vadba in oblikovanje telesa#ed_op#/FONT#ed_cl#&nbsp;-&gt; Pravilno uničena mišica#ed_op#/STRONG#ed_cl# #ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Po okt 06, 2008 19:21

#ed_op#DIV#ed_cl#Dons prvič delu vajo za biceps z ročko 22kgx4 d dvige. V bicepsih takoj po vajah. Me je malo žgal v bicepsih in rahla bolečina. Je to ok?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

john rambo

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 503

Kraj: Žalec, Celje

Odgovor Po okt 06, 2008 19:26

#ed_op#DIV#ed_cl#Seveda to je ok in ni nič narobe če te je žgal v bicepsih , to pomeni da si zadel mišico in opravil kvaliteten trening.Lp#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Po okt 06, 2008 20:01

#ed_op#DIV#ed_cl#Počepe delu 7x70kg. Me malo v kolenih žgal in zgorni deu nog.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Za liste delu na vsako nogo po 30kgx12 ponovitev. Super nabije liste.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Zaradi srčne astme ne smem it čist do fulla pri počepih. Lahk bi dal še ene 10kg gor.#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Po okt 06, 2008 23:26

#ed_op#DIV#ed_cl#To tk in tk, ker sem čutu fajn pump. Pol ni to nč škodljivo al narobe.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Prej, ko nisem dvigu takih tež. Me ni tk žgal, edin rahla bolečina in tresenje telesa po treningu. Zdaj se telo ne trese več po treningu, edin to k sem napisu čutm.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Velik si povedal z temi besedami. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Hvala...#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor To okt 07, 2008 23:14

#ed_op#DIV#ed_cl#Mal smešen se sliš, sam da bom zihr.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Res da že kr neki cajta treniram, ampak glede prsnega koša-prs nisem sigurn.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Če zadenem mišico, kak občutek mora bit?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;- Toplo rahla bolečina ?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;- Kot da bi bil prsni koš nabit z zrakom?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Jaz mam po treningu v prsah tak občutek, kot da bi držal roko na prsnem košu.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;In izdihujem večjo količino zraka. Je to pravilno al ne?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;Hvala#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

lion

Mlečnozobec

Vnosov: 164

Odgovor Sr okt 08, 2008 20:38

Ti glej, da bos čutil misico v smislu pumpa, ker je že veliko. Pri prsih je pump lahko zelo izrazit, samo pravilno moraš znat zadeti mišico - kontrolirani gibi z ne preveč veliko težo.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Drugace pa tudi sam menim, da je bolje, ce gres na definicijo, da pokuriš&nbsp; maščobo. Moj predlog pa je, da najameš osebnega trenerja, da ti sestavi čim bolj optimalen jedilnik, ki bo prilagojen tvojim potrebam itd. Vem, da se ti zdi drago, vendar verjemi, da bo veliko dražje, če se boš sam trudil, ker boš zapravil veliko denarja za hrano in dodatke, rezultatov pa še ne bo (takšnih, kot si jih želiš). Tako pa boš plačal okoli 50 evrov (govorim na pamet) in bo s tem tvoja pot do cilja postala veliko krajša.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Mislim, da imaš na tem forumu kar nekaj ljudi, ki imajo dovolj kompetenc.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#LP#ed_op#br#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor Sr okt 08, 2008 21:20

#ed_op#div#ed_cl#Hvala za tvoj predlog. #ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#Prejšne leto sem prišel na svoje najboljše rezultate. Ampak, velikost kože je bila ista. #ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Malo delam po starem receptu, kjer so bili uspehi in po nasvetih ljudi, ki majo kej pojma o tem . Delal bom tako, da bom pridobil na moči, povečal svoje telo in obsege. To so moji cilji, ki bi jih rad v parih letih dosegel, če bo mogoče. Nimam veliko časa, po mnenjih dr.#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Če slučajno oslepim, se bom po glavi tepel, ker nisem dokončal svojih ciljov. Po njihovem mnenju mam še ene 10-15let. #ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Opažam pa sam, da se še bolj oža centralni vid in mogoč sploh ne bom več videl center, ampak sam okrog. #ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Je pa tud res, misli kar hočeš. Imam sina, stanovanje in malo pokojnino. Tako da si ne morem ne vem kaj privoščit.#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;Hvala ti in vsem poštenim tu gor, da mi pomagate in svetujete.#ed_op#/div#ed_cl#
<< x

alfsas

Mlečnozobec

Odgovor To okt 14, 2008 18:34

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Zdej#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#se#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#začnejo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vaje#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#na#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#klopci.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Kar#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#se#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#tiče#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#zgornjega#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#dela#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#osnove,#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#je#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#končana.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Sledi#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#še#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#spodnji#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#del#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#za#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#noge.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Naslonjalo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#lahko#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#reguliram#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#po#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#stopnjah.#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#Spredaj#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pa#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#še#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#pridejo#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#nosili#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#za#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#različne#ed_op#/SPAN#ed_cl# #ed_op#SPAN id=AI2#ed_cl#vaje.#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#IMG alt="image file name: 2k17ec7ab8d8.jpg" src="http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2k17ec7ab8d8.jpg" border=0#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl#
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM Maxx Burner