Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Postani Fit

Danes je To okt 22, 2019 20:38

Slim

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Cr00k

Mlečnozobec

Vnosov: 384

Odgovor Ne avg 29, 2010 15:44

Re: Slim

S sadjem ravno ne nadomestiš zelenjave - zato škoda da je ne ješ.

Ammm...pa to prav-prav NIČ zelenjave ne ješ, niti zelene solate, paradižnika..?
<< x

BlackDevil

Pleničar

Vnosov: 52

Odgovor Ne avg 29, 2010 16:35

Vem, da ne samo boljše kot nič je..
Občasno mogoče parkrat na mesec mogoče pojem malo špinače, ki mi je kolkor tok ok, mogoče kakšen koren tu pa tam, kumarice.. Solate ne jem, paradižnika isto ne in dvomim da kdaj bom ker ne morem in mi ni všeč.. Vem, da ni prav ampak jbg.

Kar se pa tiče napredka pa je po približno 3 tednih že nekaj napredka, predvsem se vidi na trebuhu, kjer ni več normalno "okrogel" ampak se že vidijo mišice (sploh pri meni, ker sem tok suh in skoraj brez maščobe da se takoj opazi), sploh po treningu so "kvadratki" zelo opazni :D

Treniram 3-4x na teden, razporedil sem si treninge malo drugače kot na začetku, tako da en dal treniram samo zgornji del telesa, en dan samo trebuh, spet drugič samo noge (predvsem zdaj poleti veliko gorsko kolesarim in hodim...seveda v gore).
Razmišljam čez nekaj časa še o nakupu barbella in klopce za vaje (za prsne + trebušne), malo sem računal in bi oboje prišlo okrog 100€, kar sem pripravljen dat in potem lahko doma delam 90% vaj in mi v fitnes sploh ni treba hoditi.
<< x

praymeh

Pleničar

Vnosov: 33

Odgovor Ne avg 29, 2010 17:49

Potem imaš 1 trening prsa+hrbet+roke+rame, medtem ko imaš v naslednjem samo trebuh? Kje pa je tukaj logika...
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1961

Kraj: Ptuj

Odgovor Ne avg 29, 2010 20:00

se ti splača prit v fitnes da narediš samo trebuh?
<< x

Cr00k

Mlečnozobec

Odgovor Ne avg 29, 2010 20:44

Če pa hoče met kvadratke po trebuhu kokr so ploščice v kopalnicah Slika

No uglavnem, potem pa probi v jedilnik čim več špinače in korenčkov stlačt...

Trening pa bolj logično razporedi, ker je res nesmisel v fitness hodit samo trebušnjake narest.
Na temu forumu sem prebral da se "kvadratki" v kuhinji delajo, pa zdej vidim, da je to res...

...podobno predlagam tudi tebi Slika
<< x

BlackDevil

Pleničar

Odgovor Ne avg 29, 2010 20:51

Ne hodim v fitnes, ampak delam vaje doma, kot sem tudi rekel..samo še barbell (in verjetno klopco) moram kupit in potem imam vse glavno :)

Glede treninga pa.. En dan zgornji del, naslednji dan trebuh, takoj naslednji dan noge, itd. 1-2x na teden si vzamem prosto. Ko pa delam naprimer trebuh zgornji del (roke, rame, hrbet) počiva, ker se držim tega, da je pauza med treningom med 24 - 48 ur.

Hvala za nasvete. Sedaj nabavim še ovsene kosmiče, ker sem bral da so polni vlaknin, ki jih dobim bolj malo.
<< x

Cr00k

Mlečnozobec

Odgovor Ne avg 29, 2010 20:58

Pa lahko doma dober trening narediš? Če ja, pol OK.

Ovseni imajo nekaj vlaknin ja... samo imajo pa tudi precej OHjev, tako da po pameti z njimi.

Še en vprašanje: A ovsene kosmiče pa ješ, ker poznam kar nekaj ljudi ki se mučijo z njimi?
<< x

BlackDevil

Pleničar

Odgovor Po avg 30, 2010 00:44

Trening, najprej ogrevanje, zatem ena serija na izi, potem 2 seriji na hart, ena serija na izi in ohlajanje. Pri vajah pazim, da pravilno dvigujem uteži in tudi pravilno diham. Mislim, da je to najbolj pomembno, ali je še kaj?

Ovsene sem parkrat probal pred leti z mlekom in so bili tako tako.. Se bom potrudil.
<< x

Cr00k

Mlečnozobec

Odgovor Po avg 30, 2010 10:11

vincee je napisal/-a:moj nasvet: pojdi v fitnes in raskiraj par 10€ za uro z osebnim trenerjem.

+1
<< x

BlackDevil

Pleničar

Odgovor Sr sep 01, 2010 20:02

Hvala za nasvete.

V jedilnik sem vključil še ovsene kosmiče, ki jih jem cca. 3-4x na teden in občasno porcijo špinače cca. 1x na teden.
<< x

Bencho

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 297

Odgovor Sr sep 01, 2010 23:05

Bom kratek in jedrnat ...

Zelenjava bo postala obveznost v tvojem jedilniku, ne enkrat na teden, ampak kilo na dan. To boš kmalu dojel. Tud jaz nisem bil pristaš zelenjave, še posebno te neobičajne za mene takrat (brokoli, cvetača itd itd ... zdej jo mam raje kot sladoled) ampak se boš mogu navadt. Sadje odstrani z jedilnika, ker več kot dodatnega cukra z njega ne boš dobil. Recimo do 3 sadeže dnevno naj bi blo še OK (za moje pojme je še to preveč).
Fights to the end!
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1961

Kraj: Ptuj

Odgovor Če sep 02, 2010 08:44

Bencho je napisal/-a:Bom kratek in jedrnat ...

Zelenjava bo postala obveznost v tvojem jedilniku, ne enkrat na teden, ampak kilo na dan. To boš kmalu dojel. Tud jaz nisem bil pristaš zelenjave, še posebno te neobičajne za mene takrat (brokoli, cvetača itd itd ... zdej jo mam raje kot sladoled) ampak se boš mogu navadt. Sadje odstrani z jedilnika, ker več kot dodatnega cukra z njega ne boš dobil. Recimo do 3 sadeže dnevno naj bi blo še OK (za moje pojme je še to preveč).

se strinjam..pri meni je zelenjava skoraj v vsakem obroku in vedno raznovrstna. Se mi zdi da sem postal pravi zelenjavni gurman, saj imam skoraj pri vsakem obroku na mizi 5 vrst zelenjave :))) vem da se sliši pujsasto, ampak mi je zelo dobra - paradižnik, čebula, zelena solata, paprika, bučke, pečeni melancani, kumare....vložene olive, gobice, fižol,itd...zdaj na masi si pa še posebej pri zelenjavi sploh privoščim skoraj vse
<< x

CamPUS

Senior Member

Vnosov: 646

Odgovor Če sep 02, 2010 16:59

Pa vseeno je pa sadje bolse kot pa sladkarije tak, da ce bo kdo pojedo 3 jabolke al pa se kaksno zraven nebo panike, ce pac treniras za hobi tak malo za sebe je pa res da zelenjava je pa zakon!
<< x

BlackDevil

Pleničar

Odgovor Če sep 02, 2010 17:12

En recept za ovsene kosmiče, za vse tiste, ki vam niso všeč, dodajte poleg mleka in kosmičev še žličko sladkorja (ali pa naprimer meda) in bo čisto drugi okus..meni so bili pred časi tako, tako sedaj si dam samo malo sladkorja vmes in so res odlični.
<< x

Dzezy

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 5271

Odgovor Če sep 02, 2010 17:44

Dodaš whey in imaš še vir B zraven kosmičev. Brez sladkorja.
Članki, nasveti, recepti in še kaj na: https://www.facebook.com/Zdraviinfit in na:
https://zdraviinfit.wordpress.com/
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM One More razprodaja