Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je To nov 19, 2019 22:04

TheOne's cleaning project

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1961

Kraj: Ptuj

Odgovor Če sep 10, 2009 14:01

TheOne's cleaning project

Višina: 190cm
Teža: 90.4 kg

Cilj: spucat vodo in maščobo

Torej..Ker sem se zadnjih par let prehranjeval po ameriško, se mi je nabralo v telesu ogromno vode in maščobe. Pod vsem tem ni kaj dosti mišic. Odločil sem se spucat vso svinjarijo s telesa, predvsem na predelih ki so najbolj zaliti (prsa, trebuh, zadnjica).
Je seveda problem pri pucanju ker nimam dobre podlage (mala MM), verjetno bom še te nekaj MM ki imam zgubil, tako da bom po vsem zelo suh, a se za to ne sekiram preveč. Na živce mi gre vsa ta odvečna maščoba in voda in če se tega rešim, bom dosti bolj motiviran za delo vnaprej.

Od začetka avgusta sem začel z boljšim prehranjevanjem (neke vrste low-carb dieta, čeprav sem se tu pa tam pregrešil, a sem se kar držal)..Zgubil sem 3 kg, večinoma vode a se nekaj pozna...čeprav me še čaka OGROMNO dela... Naslednji teden bom začel z very-low-carb dieto:

PREHRANA:

pred: 20g Total cleanser

Obrok 1 (7.30)
250g skute
1dcl mleka + 2dcl vode
3x maxxOMEGA 3
one-a-day

Obrok 2 (10:00)
50g MaxxWHEY (dokler ga ne porabim, kasneje zero carb iso PURE)
+lešniki

Obrok 3 (13:00)
150-200 g tune ali piščanca
200g solate
3 žlice olja makadamije

Obrok 4 (16:00)
40 MaxxWHEY
+ lešniki

Obrok 5 (18:30)
150-200 g piščanca ali tune
150g zelene solate
3 žlice olja makadamije

TRENING
....
Obrok 6 (21:30)
50 g MaxxWHEY

pred: 20g total cleanser

Obrok 7 (23:30)
6 beljakov + 3 rumenjaki
4x maxxOMEGA 3
one-a-day

DODATKI:

Omega 3 (prvi in zadnji obrok)
ONE-A-DAY (prvi in zadnji obrok)
FIT Burner (pred KARDIO ali pred FITNESOM)
Detox Cleanser (zjutraj in zvečer)

TRENING:
4x tedensko

1. rame + triceps
2. prsa + biceps
3. noge
4. hrbet
-----------vmes tudi vaje za trebuh

zaenkrat izvajam vaje zelo počasi in se res osredotočam na pravilnost izvedbe, delam pa vedno minimalno 10 ponovitev.

na dan ko ne grem na fitnes imam kardio (35min teka), včasih tudi po fitnesu HIIT.

To je to zaenkrat. over & out
Zadnjič spremenil THeOne, dne Ne sep 13, 2009 02:24, skupaj popravljeno 2 krat.
<< x

megamass

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 995

Odgovor Če sep 10, 2009 15:58

slike
Preveč je glih prav!
<< x

ronnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2696

Kraj: Nova Gorica

Odgovor Če sep 10, 2009 17:30

Sam,tole ka si napisal ni ketonska,oziroma zajtrk ni prav nč ketonski:)
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če sep 10, 2009 17:46

megamass: bom dal enkrat..
ronnie: zaradi tistega 1dcl mleka ?
če pa je problem v skuti, pa ga jaz ne vidim..pač ni glih najbolj kvaliteten vir beljakovin, ampak zjutraj mi to edino paše
<< x

baller

Uporabniški avatar

Vnosov: 1438

Odgovor Če sep 10, 2009 18:49

tut 250g skute ma tut okrog 5-6 OH&nbsp;
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če sep 10, 2009 20:02

baller je napisal/-a:tut 250g skute ma tut okrog 5-6 OH 

tudi 200g solate ima okrog 4-5g OH...
<< x

ronnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2696

Kraj: Nova Gorica

Odgovor Pe sep 11, 2009 16:34

250g skute ma okol 8-10 g oh. problem je v vrsti OH-jev tako v mleku kot v skuti(laktoza---&gt;cuker). Pol pa dej si še žličko cukra v zeleni čaj,kavo če ti to ni problem,saj je sam 5g.:)))
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe sep 11, 2009 17:50

ronnie je napisal/-a:250g skute ma okol 8-10 g oh. problem je v vrsti OH-jev tako v mleku kot v skuti(laktoza--->cuker). Pol pa dej si še žličko cukra v zeleni čaj,kavo če ti to ni problem,saj je sam 5g.:)))

no dobro, pol pa naj ostane to low-carb dieta. kaka je sploh razlika med low-carb in ketonsko ? Po moje to, da je ketonska ekstremna oblika low-carb diete, torej zero-carb in s tem deluje tako da maksimalno izkorišča primanjkljaj OH za tvorbo ketonov.
Brezveze se mi zdi že v začetku delat cirkus zaradi teh 5-10g cukra...taka manjhna količina se po moje hitro porabi na treningu..razen to da bo tvorba ketonov manjša, druge škode mislim da ne bo..
<< x

Nabokov

Senior Member

Vnosov: 725

Odgovor Pe sep 11, 2009 18:05

Eh, kaj bo tvorba ketonov manjša. Če ostaneš pod mejo, nima veze, iz kakih virov dobiš OH, vsaj glede tega ne, ali si v ketozi.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Pe sep 11, 2009 22:14

Nabokov je napisal/-a:Eh, kaj bo tvorba ketonov manjša. Če ostaneš pod mejo, nima veze, iz kakih virov dobiš OH, vsaj glede tega ne, ali si v ketozi.
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#če porazdeliš tekom dneva je tako. Seveda pa je potrebno gledati tudi na druge dejavnike.#ed_op#br#ed_cl#Osebno bi kar se da oh porabil za zelenjavo. Tako zaradi efektivnosti diete kot zaradi zdravja#ed_op#br#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Nabokov

Senior Member

Vnosov: 725

Odgovor Pe sep 11, 2009 23:01

Se absolutno strinjam s tabo glede zelenjave, ampak se mi zdi brezveze, da se ga straši, da bo padel iz ketonske, če pa to ni res.
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So sep 12, 2009 22:55

Danes sem bil na službenem pikniku in tam je bilo seveda ogromno hrane in sem se po dolgem času pregrešil z eno pleskavico in malo večjim kosom torte (zelo sladke!)..Malo kasneje, ko sem prišel domov sem imel kardio (40min tek) in po 30min občutil hudo lakoto (verjetno padec sladkorja)..tresenje rok in šibkost sta bila prisotna...
..V roku 3 minut sem spil pol litra vode, malo za tem pa sem zaključil kardio, ker nisem vedel ali je OK, če še nadaljujem.

Sedaj pijem shake (50g maxxwhey + 20g maltomaxx) in jem lešnike, kakšne 2 uri kasneje pa bom imel konkretnejši obrok (150-200g tune z zelenjavo)..

Sklepam da sem se do sedaj dobro držal diete, saj sem večkrat po kakšnem obroku bil več časa brez hrane in nikoli nisem občutil takšne lakote kot danes..

Definitivno se bom v bodoče izogibal takšnim pregrešitvam!
<< x

DANDO

Odgovor Ne sep 13, 2009 00:18

#ed_op#DIV#ed_cl#Da ne boš zameril, ampak tukaj je razlika med tistimi, ki vedo kaj hočejo, se potrudijo in tistimi, ki na piknikih delajo izjeme, pa še s torticami.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Tvoje kasnejše početje glede kardia sem razumel, kot obliž na slabo vest, kar pa to niti približno ni bilo.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Ravno te pregrešitve delajo škodo tako psihi in zagnanosti, kot na koncu rezultatu.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Kar je je, v bodoče je bolje da se teh padcev izogibaš.Je težko, ampak cilj ki si si ga zadal ima pač svojo ceno.#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne sep 13, 2009 02:22

DANDO je napisal/-a:<DIV>Da ne boš zameril, ampak tukaj je razlika med tistimi, ki vedo kaj hočejo, se potrudijo in tistimi, ki na piknikih delajo izjeme, pa še s torticami.</DIV><DIV>Tvoje kasnejše početje glede kardia sem razumel, kot obliž na slabo vest, kar pa to niti približno ni bilo.</DIV><DIV>Ravno te pregrešitve delajo škodo tako psihi in zagnanosti, kot na koncu rezultatu.</DIV><DIV>Kar je je, v bodoče je bolje da se teh padcev izogibaš.Je težko, ampak cilj ki si si ga zadal ima pač svojo ceno.</DIV>

Brez zamere, ampak dobro vem kaj hočem in sem na marsikaterem pikniku čez letošnje poletje bil izjema s prehrano
Sicer sem že vnaprej načrtoval da bom pa na tem pikniku pojedel nekaj malega off, tik preden ponovno zaostrim svojo dieto (naslednji teden). Čist OK bi bilo če nebi posegel po tisti torti, ker sem se spozabil kaj bo to za sabo potegnilo. Pač se še vedno učim na svojih napakah, ne morem vsega predvidet..in verjamem da je z osebnim trenerjem ki ti lahko določene stvari sproti razlaga, lažje. In tako je tudi prav :smt001
Pa nebom rekel da nisem vedel da delam narobe, le malo sem se spozabil na kasnejše posledice :smt001
<< x

DANDO

Odgovor Ne sep 13, 2009 10:50

#ed_op#DIV#ed_cl#Zdaj si se nauču, da majhne napakice kot je ena klinčeva tortica pustijo velike posledice, tudi piha ti zdaj trpi zaradi tega,kao, kaj mi je blo tega treba...#ed_op#/DIV#ed_cl#
Naslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner