Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Ne sep 15, 2019 07:14

Moja dieta in 35kg minusa

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

tiguan

Mlečnozobec

Vnosov: 245

Odgovor So okt 09, 2010 18:42

Re: Moja dieta in 35kg minusa

KOt, da tega ne vem.
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Odgovor Če nov 18, 2010 01:40

Kakšen nasvet, kako izgubit še zadnje kilograme ?
ITM imam normalen, toda je blizu 25, pa tud niti ne vem kolk procentov imam mišic oz.maščobe. V zadnjem letu sem jih res dal ogromno dol, ampak to je šlo tko na izzi samo s tem, da manj ješ, izbiraš bolj zdrava živila in se gibaš a tele zadnje kile niso mačji kašelj....trenutno se res ne trudim bom pa kmalu spet poskusil. Se pa v zadnjih 3 mesecih po dieti nisem zredil nič.
Kaj pa hujšanje s tekom oz.hitro hojo v klanec. Vem, da največ vpliva jedilnik na izgubo maščobe, ampak ali mora biti res 100 procentov.
V času diete je lepo šlo dol, jedilnik sem mel tam 80 procentov urejen enkrat pa kar na lepem nehal padat kile dol pri 78kg ustavl, zgleda da bi moral še bolj poostrit jedilnik.

Je res potem zadnje kile velik težje izgubit, kako ste ostali dosegl to?
<< x

Bencho

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 297

Odgovor Po nov 29, 2010 20:24

odvisno kaj pomeni zadnje kile, lažje bi blo povedat, če bi prlimu kakšno slikco. V glavnem so pa zadnje kile hard dieta, veliko kardia dnevno in pa trening z utežmi nekje 2-3 mesece.
Hoja v klanec je zakon za kurjenje maščob, jedilnik mora bit pa resnično 100%, če hočeš naredit, kar želiš.
Fights to the end!
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Odgovor Po feb 09, 2015 21:39

Po nekaj letih ponovno z vami, moji kilogrami 80-81kg, kar dobro se držim, je pa vzdrževanje kilogramov težko (več po kakšnem stavku), saj nisem eden izmed tistih, ki je bil suh in šel na mišično maso, ampak nekdo, ki je imel nekoč veliko kilogramov. Od zadnje ˝diete˝sem se odločil, da jem podobno kot takrat, ko sem hujšal, tudi v naravo v hribe grem in jem samo tisto kar si skuham, kupim večinoma tisto, kar je potrebno toplotno obdelat, razen skuše, mal za spremembo.
Če tako jem potem vzdrževanje ni težko. Sem se pa odvadil tistih grdih navad in grem v trgovino raje po sadje namesto kakšni čokoladic.
Takega življenja, kot sem ga imel leta 2008-09 ne želim ponovit.

Zredil sem se od majoneze, posebne salame iz Lidla in domačih salam, belega kruha, veliko sladkorja (cca 8 žlic/dan), veliko cole, veliko sladkarij, dnevno sem na tak način zaužil cca 3-5000 kcal.
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Cruhs Forum Maxx Burner