Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum One More razprodaja

Danes je Ne sep 15, 2019 10:45

Moja dieta in 35kg minusa

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Crash

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 634

Kraj: Kamnik

Odgovor Ne maj 30, 2010 11:35

Re: 26 tednov in minus 26kg

tiguan je napisal/-a:
Crash je napisal/-a:
tiguan je napisal/-a:To ti misliš. Misliš, da mamo vsi 1 km stran fitnes, pa čas kadar dopušča.

Gre se zato, da boš po koncu diete izgubil več mišične mase kot pa bi jo sicer če bi treniral z utežmi... Če bi treniral z utežmi bi šla maščoba še hitreje dol, ostalo bi ti več mišične mase, posledično bi po koncu diete izgledal veliko bolje!

To sem vedel že takrat, ko sem šel na dieto...ni vsem v interesant hodit tja v fitnes...jaz mam fitnes doma, držat v roki kak krmp, lopato, vile, premetavat drva, zadnjič sem skoraj 150 krjol peska sam zvozil, pa vsezga sam nakopal (lapor) je trajalo kr par dni....

Tud jaz dosti delam doma, okrog hiše pa še 6 ur dnevno delam ... pa si vseeno vzamem tisto uro časa za fitnes... je pa res, da je meni fitnes način sprostitve in zabave... kjer je volja je pot!
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Vnosov: 245

Odgovor Ne maj 30, 2010 12:20

T3rm1n4t0r je napisal/-a:
tiguan je napisal/-a:V r** si utaknite neke članke, nasvete, mlek bo na mojmu jedilniku do konca življenja.
V POnedeljk se lahko zaletem z avtom, jutr se lahko razbijem po štengah, jutr me lahk divji prašič napade sred gozda, al pa strela ubije.....ne komplicirajmo. Jaz se še vedno proti predelani hrani, sladkorju, sladkim pijačam, torte, domače je najboljše.

Ena tukaj na vasi je stara že 96 let pa bo dočakala 100 let (hrana DOMAČA, kar predela tisto je, kupuje samo osnovno hrano) pa tud kr nekaj starih ljudi je po 80-85 let.

lol pa čakaj malo kak se ti pogovarjaš ?? prvo kot prvo si pa sam rekel da je mleko tvoja pregrešitev, in da ga boš umaknil iz jedilnika ko se ti bojo kile ustavle, jaz pa sem ti svetoval da bolje da ga zamenjaš z manj mastnim kot pa daš iz jedilnika..

lp

hahaha kupoval bom mlek, doma pa mleka, da teče v potočku... kam to pelje s kompliciranjem
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Odgovor Ne maj 30, 2010 23:20

Mal sem po spletu prebrskal o tem kakavu, ki ga uživam tako zjutraj kot zvečer vse skupaj dve veliki žlici s kupčkom, to nanese cca 20 g je sladkan, orginal 25%, kljub temu, da ga že 6 mesecev pijem izgubim 1kg na teden.
V načrtu je bilo, da bi ta kakav umaknil takrat, ko se mi bi ustavli kilogrami.
OČitno mi v tem času ni škodovalo, ker je bila to edina "sladka" zadeva na jedilniku.
Od enga trenerja sem slišal, da kar je v zmernih količinah nima kaj škodit, torej v končni fazi mi nobena hrana ne more škodovat, če jo zmerno uživam.
Torej v končni fazi, po dieti lahko jem vse v mejah normale povdarek na zdravi prehrani
Pa seveda obvezno gibanje.

Za kakv v prahu pa bom kupil jutri.
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Odgovor Ne maj 30, 2010 23:26

<< x

tiguan

Mlečnozobec

Odgovor Po maj 31, 2010 12:34

Pa smo prišli na 81kg.
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Odgovor So okt 02, 2010 11:15

Moja dieta in 35kg minusa

Hi

Konec novembra 2009 začel z dieto (kasneje napisal, kaj jedel) takrat sem imel 112kg, danes 2.oktobra 2010 jih imam 77kg pri višini 177cm, z dieto sem malo popustil že pred kakima dvema mesecama, takrat imel 79kg, ampak sem v dveh mesecih izgubil še 2 kg.

Najbolj pomembna je bila prehrana, kardio pa samo pika na i. Pred dieto sem imel zelo nezdravo prehrano (sladkarije, piškoti, cola, svinjsko-goveja posebna salama, hrenovke, enormne količine kruha, sladkane zadeve, kot so kakav, čaj in podobno, .....), gibanje tega sem imel zelo malo, nato pa je prišel datum in začel sem brati ta forum in še en drug forum, zelo veliko informacij je bilo, vsak danes sem namesto tv-ja prebiral forume, članke in podobno in začelo se je kalorije, piščančje meso, voda, kardio, srčni utrip med hojo ali tekom....
Vsak dan sem nekaj novega poskušal, dokler nisem čisto izbrisal iz jedilnika zgoraj našteto hrano in začel kupovat olivno olje, piščančje meso, začel jesti skuto, zelo zmanjšal ogljikove hidrate, čisto izbrisal nezdrave maščobe, sadja sem jedel bolj malo, samo vsak dan banano, jedel vsaj 4-5x/dan, od tekočine samo vodo, ...dodatke nisem jemal, prav tako nisem obiskoval fitnesa, ampak se samo vsak dan odločil za 1 uro gibanja (spomnem se, ko je bilo celo 60cm snega in sem po snegu hodil, ko nor), vsak dan je minil, bilo je težko vsaj prva dva meseca, nova prehrana in pusta.

Danes sem odvisnik od zdrave prehrane, nikakor ne morem več jest tisto nezdravo, tud sladkarije mi več ne potegnejo, 5x / teden grem na hitro hojo, ker je najboljše za izgubo teže, hodim v hribe, ....počutje se mi je max.izboljšalo vsaj prtisk mi je iz 150 padel na 125, raznorazne bolečine, krčni in podobno jih ne poznam več, ko sem šel na Triglav sem le v 7 urah prišel gor in dol z odmori in postankom na vrhu. Na Grintovec sem hodil le 2.5 ure, hoje pa je menda za 5 ur, pred dieto sem na Storžič potreboval, kar neverjetnih 6 ur, hoje normalne pa je menda okol 4 ure, ni šlo in ni, noge so me bolele ko nore, danes vem, da bi prišel v 2.5 uri na vrh.

10 mesecv in krepko, čez 1000km prehojene poti mi je dalo kondicije max.
<< x

vivalavida

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 164

Odgovor So okt 02, 2010 11:38

Re: Moja dieta in 35kg minusa

Čestitke! Slika Me veseli, da ti je uspelo. Mislim, da se da tudi iz tvoje objave razbrati bistvo vsega skupaj - gre se za stil življenja, za dobro počutje.
<< x

Cr00k

Mlečnozobec

Vnosov: 384

Odgovor So okt 02, 2010 15:03

Čestitke tudi iz moje strani...

To je to! Pravi lifestyle pa se ne rabiš nič matrati. Potem tudi razni izgovori, npr. o kakšnih genih, ipd, odpadejo oz. jih tvoje zgodbe negirajo maXX!

Bravo!
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor So okt 02, 2010 21:43

Vse pohvale za spremembo, ampak to je že tretja tvoja tema te vrste in naj bo tudi zadnja. Vse piši v tej.
<< x

Bencho

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 297

Odgovor Ne okt 03, 2010 09:46

tiguan je napisal/-a:
Crash je napisal/-a:
tiguan je napisal/-a:To ti misliš. Misliš, da mamo vsi 1 km stran fitnes, pa čas kadar dopušča.

Gre se zato, da boš po koncu diete izgubil več mišične mase kot pa bi jo sicer če bi treniral z utežmi... Če bi treniral z utežmi bi šla maščoba še hitreje dol, ostalo bi ti več mišične mase, posledično bi po koncu diete izgledal veliko bolje!

To sem vedel že takrat, ko sem šel na dieto...ni vsem v interesant hodit tja v fitnes...jaz mam fitnes doma, držat v roki kak krmp, lopato, vile, premetavat drva, zadnjič sem skoraj 150 krjol peska sam zvozil, pa vsezga sam nakopal (lapor) je trajalo kr par dni....

Spet eden od unhi .. kva ti bo fitness, k men prit gnoj premetavat pa v gmajno z mano boš vidu kva je fitnes ... BULLSHIT (Admin to je čist lepa beseda! :)

Lep napredek, mimogrede.
Fights to the end!
<< x

Cr00k

Mlečnozobec

Vnosov: 384

Odgovor Ne okt 03, 2010 10:37

hehe... lepo povedano :))

Drugače pa, če mu ustreza takšen način "vadbe" pa da dosega
cilje/želene rezultate - kar glede na zadnje poste jih, potem
ni nobenga problema.
<< x

gavr0

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 281

Kraj: LJ

Odgovor Ne okt 03, 2010 13:25

maxxADMIN je napisal/-a:Vse pohvale za spremembo, ampak to je že tretja tvoja tema te vrste in naj bo tudi zadnja. Vse piši v tej.

Tud sam sem se spotaknil ob to. Pa še na enem drugem forumu isto vsake nekaj časa novo temo odpreš z isto vsebino.

Drugače pa pohvale in čestitke! Mogoče še kakšno before-after slikco, da malo motiviraš ostale na forumu, ki želijo isto izgubiti kakšen kg.
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Odgovor Ne okt 03, 2010 18:37

Temeljni problem je, ker nimam dovolj financ, da bi si vse nakupil za pridobivat MM.
Shujšal sem lahko, ker res ni težko, večji problem je obdržat MM ali pa jo po koncu diete pridobit čiste MM.
Fitnesa nimam 20 km v bližini, pa tudi časa ni na pretek.
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Odgovor Ne okt 03, 2010 20:19

Pozabljate nekateri, da moj cilj ni bit ˝ mišično ojačan˝, ampak samo postat lažji in to mi je uspelo, za novo leto sem si zaželel, da bi res shujšal, več kot 30 kg in da bi šlo vse po načrtu, in se mi je želja izpolnila, sedaj po cilju lahko gradim an tem, da grem na MM, če se tako odločim.
<< x

Bencho

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 297

Odgovor Sr okt 06, 2010 17:10

uporaba vejic te matra :)))) Na MM boš pa res težko pridobil brez fitnesa :)
Fights to the end!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast