Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Ne sep 19, 2021 15:51

še en mlad amater :D

<< x

tethys

Pleničar

Vnosov: 60

Odgovor Sr feb 01, 2012 17:44

še en mlad amater :D

odločil sem se, da bom še jaz objavil nekaj svojih slik na hitro, da me malo skritizirateSlika. da se malo opišem: v fitnesu treniram dobro leto, s tem da nisem kak hardcore fitneser ampak se poleg fitnesa ukvarjam še malo z borilnimi veščinami, tekom... v glavnem počnem to kar me veseli in četudi ni to optimalno za fitneserja. v fitnes hodim 3-4x na teden, v glavnem je trening iz kompleksnih vaj, z prostimi utežmi in lastno težo.
prehrano imam urejeno. en dan, ponavadi v petek zvečer ali celo soboto/nedeljo jem kar mi srce poželi(od mcdonaldsa, pice, sladkarij, tudi kakšen kozarec alkohola včasih padeSlika). ponavadi imam 4-6 obrokov, drugače pa bolj skrbim da dobim vsaj približno število kalorij v sebe (čeprav jih nikoli ne štejem-bolj po občutku) tudi če jem 1-2x na dan.
velik sem 173 cm in imam 68 kg. star sem 17 let moji cilji v fitnesu so da pridem približno na 75 kg z približno takim % maščobe kot ga imam sedaj(če bi lahko kdo ocenil približno koliko imam sedaj, bi bil zelo vesel, sam mislim, da okoli 8%).

slik od prej nimam nobene lahko pa povem, da sem v enem letu pridobil pomoje kakšnih 8-10 kg, saj sem lani imel 60kg z malo večjim % maščobe kot sedaj. kritike zaželjeneSlika
SlikaSlikaSlika
Slika
<< x

meduza

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1563

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr feb 01, 2012 17:46

Re: še en mlad amater :D

Super postavca Slika

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev