Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je Pe okt 18, 2019 04:39

Moj načrt: hujšanje in učvrstitev postave brez fitnesa

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Inja

Mlečnozobec

Vnosov: 121

Odgovor Če apr 28, 2011 17:13

Re: Moj načrt: hujšanje in učvrstitev postave brez fitnesa

Hvala vsem! Vsi nasveti mi bodo zelo prav prišli.

To stran poznam, ja in lahko samo potrdim da je super :) Aja, pa čestitke za dosežen rezultat.
[FONT=Century Gothic][/FONT]
<< x

Inja

Mlečnozobec

Odgovor Če maj 05, 2011 20:34

Že nekaj časa se nisem oglasila v tej temi, ampak to ne pomeni, da sem obupala :D Prav nasprotno. No, zdaj sem v fazi, ko spoznavam svoje telo in zato tudi malo spreminjam svoje strategije. Spodaj napisano ni ravno v skladu s splošno miselnostjo na forumu, ampak meni zelo ustreza :)

Prehrana: Zdaj že nekaj časa ne merim več hrane, ker sem že dobila občutek koliko česa naj pojem. Najbolj pomembno pa je, da sem se navadila na to, da imam v vsakem obroku vse vire (B, OH, M), ker prej sem imela včasih le OH, včasih le B, včasih nič M. V okviru OH jem le zelenjavo in sadje, ostale stvari mi sploh ne pašejo (no, sladoleda se ne bi branila, ampak pustimo to :P). Glede B uživam v mlečnih, sojinih izdelkih, tuna še gre, ostalo meso pa nekako ni zame. Bolj mi paše "vegetarijanski" način prehrane. Imam svoja priljubljena živila in jih kombiniram na poljubne načine. Če pa imam kak dan premalo B pa bog pomagaj :P

Gibanje: Sem si naredila program vaj, ga nekaj časa izvajala in opustila, prešla na pilates in opustila. Nikoli pa se ne naveličam mojega kolesa :) Zame je prav mučenje, da sem zaprta v sobi in delam neke vaje. To enostavno ni zame. Raje imam kolesarjenje, tek, pohode, ker sem lahko v naravi in spreminjam okolje. Sem sklenila, da se ne bom mučila z nekimi vajami, če mi niso v užitek.

To bi bilo na kratko o moji malo spremenjeni strategiji :) V glavnem se držim načela "čim manj komplicirat in poslušat svoje telo". Pa da ne bo pomote, zelo spoštujem vsa mnenja tu na forumu, ker večina se res spoznate na stvar, ampak zame je to malo preveč "strokovno". Bolj mi ustreza stil "na izi", ker le tako bom lahko formo lahko nadaljevala tudi, ko dosežem svoj cilj. No kjub vsemu, mi pa ogromno vaših nasvetov pride zelo prav in počutim se veliko bolje kot nekaj mesecev nazaj.

Verjetno se komu zdi ta moja pisarija smešna, ker ste večinoma vsi disciplinirani profiji, ki ne odstopate od svojih pravil. Mi je pa edino na tem forumu/portalu fino sodelovat, ker edino tu dobi človek tiste res zdrave in pravilne nasvete.
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Če maj 05, 2011 20:59

Inja je napisal/-a:V glavnem se držim načela "čim manj komplicirat in poslušat svoje telo".

Good girl
<< x

Jody

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 249

Odgovor Če maj 05, 2011 21:09

Super Inja, res sem vesela zate! Slika
A sir za žar si že poskusila? Olimski je ful dober (Hofer ima istega, enako pakiran kot olimski, samo se mi zdi da piše gor Milfina)...glede na to, da ti meso ne paše, meni je super za včasih, da malo popestrim jedilnik :)
<< x

Inja

Mlečnozobec

Odgovor Če maj 05, 2011 21:13

Jody, super predlog :) To bi bilo fino za na solatko al pa popečene bučke, mmm se mi že cedijo sline :) V kratkem letim v nabavo.
<< x

Jody

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Če maj 05, 2011 21:19

Meni najbolj paše zraven blitve ali špargljev :). Da ga ne boš iskala: Slika
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če maj 05, 2011 21:26

Alo jaz sem lihkar z intervalnega treninga. Prosim za malo uvidevnosti!
<< x

Jody

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Če maj 05, 2011 21:57

Uroš, ti si meni naredil take lušte s svojim puranjim zrezkom, da si res zadnji, ki lahko prosi za uvidevnost Slika
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če maj 05, 2011 22:23

Slika
<< x

Inja

Mlečnozobec

Odgovor Pe maj 06, 2011 15:49

Danes je bilo spet idealno vreme za kolesarjenje. Podkrepila pa sem se s spodnjo malico: sojino mleko in lešnikove kroglice ;) mmmm

Slika
<< x

Inja

Mlečnozobec

Odgovor Po maj 09, 2011 21:18

Javljanje Slika

Moj dnevnik hujšanja zdaj pelje v neko drugo smer kot na začetku. Če se spomnite, sem pred dobrim mesecem prišla sem z željo po lepem telesu, imela sem cel (sicer slab) načrt prehrane in vadbe. Kot sem že pisala v prejšnjem prispevku, sem "strategijo" nekoliko spremenila, kar mi zelo odgovarja. Ne pretiravam pri omejevanju hrane, niti ne v količini športanja. Delam tako, da se dobro počutim in se obrestuje.

To pa seveda ne pomeni, da sem se zapustilaSlika . Še vedno bi rada preoblikovala telo, vendar v prvem planu ni hujšanje v takem smislu kot sprva, ampak gre za način, ki mi bo izboljšal kvaliteto življenja. Želim se tudi bolj posvetiti psihološki plati, ker mislim, da to moje obremenjevanje s kg izvira iz nekega drugega razloga.

Torej, od zdaj naprej poročam o svojem fizičnem IN psihičnem napredovanju :)

Aja, Jody hvala, sem našla tistle sirček :)
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Po maj 09, 2011 21:39

Good&smart girl
<< x

Inja

Mlečnozobec

Odgovor Pe maj 13, 2011 21:37

Jaz počasi napredujem. Prehranjevalni načrt mi ustreza, edino se mi zdi, da so mi mlečni izdelki malo udarili na kožo. Imate mogoče kakšne predloge s čim bi nadomestila skuto, jogurt pri zajtrku? Jajca so mi prišla na misel, ampak zjutraj nikoli ni preveč časa in je fajn imet nekaj takega, da samo vzameš iz hladilnika in poješ.

Ful imam rada mlečne stvari (razen mleka, ki ga pijem le sojinega), ampak žrtvovat kožo je pa druga :P Moram enkrat vzet kakšno knjigo o veganstu, vegetarijanstvu in mal preštudirat to stvar, ker se hitro pojavi primanjkljaj B.

Imam pa na sumu še velikonočne praznike, ker je bilo nekaj enostavnih OH prisotnih in se mogoče koža še ni opomogla :)
<< x

Janie

Mlečnozobec

Vnosov: 287

Odgovor Pe maj 13, 2011 21:48

Whey.
<< x

Jody

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe maj 13, 2011 22:44

Uf meni se tudi takoj poznajo mlečni izdelki na koži, tako da sem jih omejila na malo mleka za v kosmiče, ostalo pa bolj redko (žal, ker drugače jih imam ful rada). Lahko si zvečer skuhaš trdo kuhana jajca, to imaš potem zjutraj v minutki pripravljeno, ali pa tuna. Pa saj jajca so tudi hitro pečena :)
Kar se tiče veganstva, ni edini problem v tem, da ne dobiš dovolj B, ampak tudi v tem, ali imajo te B popolno aminokislinsko sestavo ali ne (treba je kombinirati npr. riž+stročnice, koruza+fižol, soja+žitarice). Nisem nikjer zasledila, ti si vegetarijanka, ali samo razmišljaš, da bi postala? Pa od kje veganstvo, razmišljaš o tem?
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast