Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je Po dec 16, 2019 06:58

Moj dnevnik - Miskaa

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Jody

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 249

Odgovor Pe jul 22, 2011 13:16

Re: Moj dnevnik - Miskaa

:)))
A nupo ti ni več všeč? :)
<< x

Maruska

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 68

Odgovor Pe jul 22, 2011 13:26

Še večji joke je, da nekateri pobirajo dobrih 800€ za 10 dni postenja Slika

Motivacijo za spremembe pač dobivamo na raznih krajih na razne načine. Lahko zastonj ali za veliko denarja ... glavno, da na koncu kaj odnesemo. Osebno bi se pri sebi prepričala, da hočem spremembe, preden bi se odločila za naložbo. Iz strahu pred neuspehi ne bi za noben program ali prehranski dodatek dala niti centa.
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Pe jul 22, 2011 13:44

Jody je napisal/-a::)))
A nupo ti ni več všeč? :)

Za rojstni dan dobiš njihov shaker.

Maruska je napisal/-a:Osebno bi se pri sebi prepričala, da hočem spremembe, preden bi se odločila za naložbo. Iz strahu pred neuspehi ne bi za noben program ali prehranski dodatek dala niti centa.

Ko imaš nekoga nad sabo lahko njega obtožiš za svoj neuspeh, ko nimaš nikogar moraš samega sebe.
<< x

Maruska

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Pe jul 22, 2011 14:15

Ko imaš nekoga nad sabo lahko njega obtožiš za svoj neuspeh, ko nimaš nikogar moraš samega sebe.[/quote]

Se strinjam! Saj pravim - dokler se ne odločiš za to, da hočeš spremembe, tako dolgo se greš razne igrice. Tudi pisanje bloga, dnevnika ali besno twittanje (v tej smeri) je lahko bergla, da se imaš pod kvazi-kontrolo. Če jih dojemaš zgolj kot pripomočke za poročanje o tem, kako živiš etc., so lahko dobro pomagalo tistim, ki iščejo tovrstne informacije.

Tako da Miskaa, dobro premisli, kako boš dojela program, za katerega si se odločila - kaj boš iz njega potegnila (moj predlog).
<< x

Maruska

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Pe jul 22, 2011 15:23

Navezala sem na Uroseve besede.
<< x

mulc

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1899

Odgovor Pe jul 22, 2011 15:35

Miskaa je napisal/-a:Ne pomagajo mi nobene superge in tekaška oprema, če ni motivacije da grem tečt.

Ne pomaga mi karta za fitnes, če nimam tam nekoga, ki me spremlja kaj delam in da delam pravilno.

Maruska kaj si pa želela ti povedati s tvojim postom pa ne razumem čisto točno.
Kakšnih 800 EUR za kakšnih 10 dni postenja??

Jody?:(

Na LS hodim telovadit in to konkretno telovadit. Se pa njihove prehrane ne bi šla nikoli.
Tako, da LS ni nobena "igrica" ampak trdo delo.

Se zavedaš kako se smešiš?
<< x

Miskaa

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 346

Odgovor Pe jul 22, 2011 15:49

Če telovadim se ne smešim.

Sem pa vse skupaj odstranila, da ne bo še komu vse skupaj šlo v nos oziroma da ne delam reklame. Pa brez zamere.

Sem želela le deliti izkušnjo in na koncu vsega po treh mesecih napisati rezultate če zadeva sploh je vredna toliko denarja. Morda bi komu kdaj koristilo. Ampak ok...pa nič.
<< x

Maruska

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Pe jul 22, 2011 17:26

@mulc: ni ti treba biti žaljiv

@Miskaa: popolnoma vseeno je, kateri program za izgubo teže uporabiš. Vsi rabimo na začetku neke informacije, s katerimi lahko kasneje razpolagamo. Ko jih ponotranjimo, se lahko po njih ravnamo. Če se preveč naslanjaš na mnenja in odobravanja drugih, boš zmeraj potegnila ta kratko. Ni važno, kako komentirajo(mo) tvoje poste. Če čutiš, da napreduješ, potem ni problem. Če začutiš, da ti gre kaj narobe, pogledaš, kje je zaškripalo, dobiš nove info. in greš dalje. Vedno pa moraš imeti v ozadju cilj in zakaj ga želiš doseči.

LP
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Pe jul 22, 2011 17:52

Vprašala si za mnenje pa sem ga dal. Nisem bil nesramen ampak odkrito povedal to kar mislim. Vsak je sposoben nekaj naredit zase, če se za to odloči in stoji za svojimi napakami, ki jih dela. Kot sem napisal lažje je imeti nekoga, ki te "nadzoruje", da ga lahko obtožiš, če stvari pač ne gredo tako kot je obljubil.

Ostalo pa je Maruska napisala.
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Pe jul 22, 2011 20:01

UrosS je napisal/-a:Vprašala si za mnenje pa sem ga dal. Nisem bil nesramen ampak odkrito povedal to kar mislim. Vsak je sposoben nekaj naredit zase, če se za to odloči in stoji za svojimi napakami, ki jih dela. Kot sem napisal lažje je imeti nekoga, ki te "nadzoruje", da ga lahko obtožiš, če stvari pač ne gredo tako kot je obljubil.

Ostalo pa je Maruska napisala.

Največji problem je v tem da bi vsi radi vse takoj. Ni važno koliko časa so jedli junk, radi bi shujšali po možnosti kar včeraj. In takšni so na vseh možnih dietah in seveda nobena ne deluje. Mogoče se potem odločijo za spetje želodca in so potem oh in sploh dobri da so shujšali. kdo pa ne bi če lahko poje na enkrat samo en grozdek.
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel