Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Postani Fit

Danes je Po dec 09, 2019 01:57

Dnevnik - BunnyBuba

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

bunnybuba

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 87

Odgovor Če jun 23, 2011 08:55

Dnevnik - BunnyBuba

Pozdravček vsem.

Kot rečeno nadaljujem svoj izziv preoblikovanja, ne le telesa temveč tudi miselnosti o prehrani in gibanju. Kakorkoli, o ozadju ne bi govorila, je bilo že dovolj povedanega o mojem zdravstvenem stanju in ovirah, ki so mi preprečevale dosečt kar sem si zadala, zatorej nadaljujejm tam kjer sem končala z Maxx Izzivom.

PREHRANA:
Razmerje 40:40:20 (B:OH:M - v %, ne gramih).
B: tuna, skuša, tofu, soja, jajca
OH: zelenjava, wasa kruhki, sadje
M: omega 3, oreščki, olivno olje, kokos maslo
DODATKI: omega 3, fatburner, one a day, BCAA, whey in hy pro

TRENING:
Ohranjam trening kot sem ga imela do sedaj. Pon., sre. in pet. anaerobni z 20 minutnim intenzivnim areobnim na koncu ter sob, ned. aerobni. Nekaj dni sem tudi zamenjala zaradi obveznosti - naslednji teden pa v petek odhajam na morje zato bo tudi trening tam nekoliko drugačen.

OPAŽANJA ZADNJIH DNI:
V torek sem prvič vzela BCAA (pred treningom). Ker ste me prestrašli z okusom, sem vzela v obliki tablet - ugotovila, da gre za tablete konjske velikosti, ufff, komaj sem jih spravila po grlu. Nikoli ne jem tablet, še lekadola ne vzamem. Tako da popit 3 tablete te velikosti je zame že kaskaderstvo prve klase Slika ampak! Po treningu me gleženj sploh ni bolel, niti malo. Sem probala z različnimi vajami (ki sem jih delala na fizioterapiji) preverit prag bolečine pa kar nobene ni bilo. Prav neverjetno. Ali je šlo zgolj za psiho. vpliv, ker vem, da naj bi BCAA pomagal ali pa je res kaj na tem. Zadnje dva dni me precej boli (včeraj sem 5 ur čuvala nečaka tako da laufanje bilo vključeno v ''šiht'' Slika in tudi zato gleženj boli), bom videla kako bo danes po treningu.

STANJE:
Teža: (18.6.2011) 61,4kg
Višina: 171cm
Roke: 28cm
Nad prsmi: 84cm
Prsi: 87cm
Pas: 69cm
Trebuh: 78cm
Boki: 86cm
Zadnjica: 94cm
Stegna: 53cm

Tako, tole je hiter povzetek. Oglašala pa sem bom vsaj 1x na 2 tedna z novimi meritvami, vmes pa pridem po kakšen nasvet glede treninga, sporočit stanje (tako fizično kot psihično), pa razna opažanja...

Zdaj pa šibam nazaj za knjige, imam ob 13h izpit Slika
"Don't wait for your ship to come in. Get in your boat and row out.''
<< x

biondababy

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 31

Odgovor Če jul 07, 2011 17:42

Re: Dnevnik - BunnyBuba

Čestitam za pogum, pa vztrajnost =)
si motivirala še mene, tako da bom sedaj še jaz vodila dnevnik še naprej

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev