Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je Sr dec 11, 2019 13:59

All out experiment - biti zase najboljši pri 40tih

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

cavlek

Mlečnozobec

Vnosov: 169

Odgovor Ne avg 07, 2011 18:45

Re: All out experiment - biti zase najboljši pri 40tih

meča bomo posnel ko se še malo privadim na te stotke hardcore, da se nebo slišalo kak jokam v posnetku :))
<< x

Markec

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1143

Odgovor Po avg 08, 2011 01:32

Vse najbolše! Bodo slike za konec all out experimenta? Slika
"Listen to all, follow none"
<< x

madmaxx

Mlečnozobec

Vnosov: 205

Odgovor Po avg 08, 2011 01:43

cavlek je napisal/-a:in kaj bi bilo narobe s to vajo? res da delam pull upe pa chine od svojih lastnih začetkov....mislim da mojmu hrbtu in bicepsu zato tudi nič kaj ekrstra ne manjka...probaj delat na polno pa mi povej kak se fajn čuti ;)

Narobe nič, mi je pa zanimivo, da čutiš ravno biceps tako dobro pri tej vaji in ne hrbta.
<< x

ronnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2696

Kraj: Nova Gorica

Odgovor Po avg 08, 2011 03:56

madmaxx je napisal/-a:
cavlek je napisal/-a:in kaj bi bilo narobe s to vajo? res da delam pull upe pa chine od svojih lastnih začetkov....mislim da mojmu hrbtu in bicepsu zato tudi nič kaj ekrstra ne manjka...probaj delat na polno pa mi povej kak se fajn čuti ;)

Narobe nič, mi je pa zanimivo, da čutiš ravno biceps tako dobro pri tej vaji in ne hrbta.

probaj narest kako izolacijsko vajo za biceps preden greš na pull up-e...npr ročko ali palico na scott klopi,men deluje super.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63904

Odgovor Po avg 08, 2011 10:41

madmaxx je napisal/-a:

Biceps mam slab pa cutim sam biceps.0 hrbta.res enostavno se da prenest tezona biceps
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po avg 08, 2011 10:51

Markec je napisal/-a:Vse najbolše! Bodo slike za konec all out experimenta? Slika

hvala. bo treba počakati na post rojstnodnevno zurersko okrevanje nekaj tednov :)

drugace pa hvala za cestitke.
<< x

arni

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 487

Kraj: Maribor

Odgovor Ne avg 28, 2011 20:21

any update ??Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To avg 30, 2011 12:22

končal sem s pisanjem ker nisem izpolnil namena biti najboljši na 40 rojstni dan :)

Drugače trenutno nadaljujem s treningi ponavadi 2 x na dan. Pred kratkim sem imel v roku 7 dni 12 treningov z utezmi. Sem ugotovil da mi trenutno to zelo ustreza. Ne treniram tako agresivno ampak bolj na filing mišice in maksimalno do odpovedi mišice pa še to ne vsako serijo. Torej čisto na pump. Pravzaprav trenutno prav uživam v treningih s Štraklom... Rame sva v roku sedem dni naredila npr. 3..
Hrane ravno prav v osnovi se držim sem in tja pa si privščim kak sushi. torej predvsem beljakovine in zelenjava ter 200 g kosmičev na dan + 40 g vitarga na vsak trening. Maščobe sem sedajle spustil na minimum ( 1 rumenjak in 8 omega 3)da malo spucam.
Kaj bom v prihodnosti ne vem. Drug teden mam še 1 izpit in potem grem v ZDA za nekaj časa. Seveda bom kosntatno treniral.( vNY ni problem s fitnesi ker so na vsakem vogalu, na olympiji pa sem izbiral hotel ki ma dober gym da bom brez problema naredil dva treninga dnevno) Po ZDA se odločim.
<< x

arni

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 487

Kraj: Maribor

Odgovor To avg 30, 2011 16:48

pa to sem čakal...
<< x

_Jurc_

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 581

Odgovor To avg 30, 2011 17:06

Če damo osebno zadovoljstvo na stran, se ti zdi, da si kaj napredoval s temi pump treningi?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To avg 30, 2011 17:41

_Jurc_ je napisal/-a:Če damo osebno zadovoljstvo na stran, se ti zdi, da si kaj napredoval s temi pump treningi?

glede na ostale pogoje da
<< x

Vid87

Senior Member

Vnosov: 889

Odgovor To avg 30, 2011 21:04

Grom je napisal/-a:končal sem s pisanjem ker nisem izpolnil namena biti najboljši na 40 rojstni dan :)

Drugače trenutno nadaljujem s treningi ponavadi 2 x na dan. Pred kratkim sem imel v roku 7 dni 12 treningov z utezmi. Sem ugotovil da mi trenutno to zelo ustreza. Ne treniram tako agresivno ampak bolj na filing mišice in maksimalno do odpovedi mišice pa še to ne vsako serijo. Torej čisto na pump. Pravzaprav trenutno prav uživam v treningih s Štraklom... Rame sva v roku sedem dni naredila npr. 3..
Hrane ravno prav v osnovi se držim sem in tja pa si privščim kak sushi. torej predvsem beljakovine in zelenjava ter 200 g kosmičev na dan + 40 g vitarga na vsak trening. Maščobe sem sedajle spustil na minimum ( 1 rumenjak in 8 omega 3)da malo spucam.
Kaj bom v prihodnosti ne vem. Drug teden mam še 1 izpit in potem grem v ZDA za nekaj časa. Seveda bom kosntatno treniral.( vNY ni problem s fitnesi ker so na vsakem vogalu, na olympiji pa sem izbiral hotel ki ma dober gym da bom brez problema naredil dva treninga dnevno) Po ZDA se odločim.

Tole glede cikliranja OH oz. v sami osnovi spuščanje maščob na minimum in določena količina OH. Ker pri tebi torej pride cerka 500kcal iz OH in če maš npr. 300g B je to nekak vse skupaj 1700 kalorij. Ni to zelo malo ?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To avg 30, 2011 21:34

Grom je napisal/-a:
_Jurc_ je napisal/-a:Če damo osebno zadovoljstvo na stran, se ti zdi, da si kaj napredoval s temi pump treningi?

glede na ostale pogoje da

Drugače je trening še vedno intenziven. le tehnik za povečanje intenzivnosti ne uporabljam toliko pa manj pavze imam med serijami.prej sem bil po treningu nog nekaj dni bolan. sedaj lahko cez 4 dni spet naredim
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To avg 30, 2011 21:35

Vid87 je napisal/-a:
Grom je napisal/-a:končal sem s pisanjem ker nisem izpolnil namena biti najboljši na 40 rojstni dan :)

Tole glede cikliranja OH oz. v sami osnovi spuščanje maščob na minimum in določena količina OH. Ker pri tebi torej pride cerka 500kcal iz OH in če maš npr. 300g B je to nekak vse skupaj 1700 kalorij. Ni to zelo malo ?

+ kak sushi 2x na teden. ni malo je preveč. mam 108 kg hočem jih imet pa malo preko 90 kg
<< x

Vid87

Senior Member

Vnosov: 889

Odgovor To avg 30, 2011 21:50

To mi je jasno samo ti si zelo aktiven, imaš dvakrat dnevno treninge, 110 kg...ni tako malo kalorij prevelik šok za telo, se bo presnova čisto upočasnila...Ni bolje štartati npr. z 2000 kalorij in nato postopoma spuščati če je potrebno ?
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 30e - forum