Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Metapure 2 kg 30e - forum

Danes je Po dec 09, 2019 01:57

GymRage, švicarija v MaxxGymu

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 4757

Kraj: Na senčni strani Alp - Soča

Odgovor Sr okt 19, 2011 22:11

Re: GymRage, countdown to MaxxGym

Takole, še en dan mimo. Danes sem malce pozneje odšel na trening, posledica obiska BTCja.Slika Spravil skozi trening ram in trebušnih, slaba ura matranja, 5 vaj za rame(3 na napravah, 2 z ročkami) in 2 vaji za trebušne. Zelo zadovoljivo glede na današnje počutje. Na te pol deževne dneve sem čisto paf, cel čas me nekaj k tlom tišči. Verjetno zračni tlak malce bolj name vpliva.

Pojedel nisem nič kaj novega:
Zajtrk: 4 trdo kuhana jajca, kozji sir(30g) in piščančje prsi v ovoju(50g)
Malica: Enaka kot včeraj
Kosilo: Kuhane bučke, prsi(200g), olivno(20g)
Po treningu: whey enako, arašidi(40g)
Večerja: Paprika, prsi v ovoju(200g), sir, lešniki(40g)

Jedilnik zaenkrat deluje dobro, opažam da se počasi čisti odvečni material.Slika

Na koncu pa seveda en velik HVALA Maxxgym-u za gratis majico.Slika Slika

Over&Out!
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra.
Blogility | Super Human Radio
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če okt 20, 2011 21:27

Medtem, ko kuham večerjo imam čas da kaj natipkam. Verejtno sem eden redkih bučmanovl, ki se v tako lepem vremenu odpravijo peš na trening. Škoda izgubljat besede, da sem stopil v skoraj vsako lužo katere sem se hotel izogniti in bil ob prihodu v gym več kot suh. Še dežnik je začel štrajkati in je na polovici poti kapljalo skozenj. Ampak, če odmislim vreme, se je vseeno splačalo tistih 50min hoje po dežju in mrazu.
Trening nog opravljen, po moji oceni prav dobro. Za odlično bi rabil še nekoga z bičem, da me malce potera.

Pojedel sem pribiližno enako kot včeraj.
Z: 4pečena jajca, mala tuna50g, mala pest makadamij
M: skuta šejk
K: prsi200g, špinača z malo kisle smetane
Pt: whey iso, 35g, arašidi, lešniki skupaj 40g
V: skuša natural 170g, brokoli, olivno20g

Trening nog standarten, 3 vaje kvadri, 2 vaji bicepsi, 1 vaja meča.

Over&Out!
<< x

matic20

Mlečnozobec

Vnosov: 369

Odgovor Če okt 20, 2011 21:41

zakaj pa ne reš s trolo?
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če okt 20, 2011 22:08

Ker sem prej peš. Trola pripelje na pol poti, tja bi se pa vozil sigurno ene 20min, če upoštevam čakanje na trolo, presedanje.
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe okt 21, 2011 23:31

Na kratko danes za včeraj. Trening naredil v bovškem fitnesu, roke na sporedu, 3 vaje biceps, 4 vaje triceps. Opravljeno precej bolje, ker sva delala v dveh trening in je šlo še kakšno ponovitev čez odpoved z manjšo pomočjo. Vsekakor več kot zadovoljen.

Hrana kar enaka prejšnjim dnevom.
Zajtrk enak včerajšnjemu, bolj pozno zajtrkoval in potem preskočil kar na kosilo(prsa, mešana zelenjava, nekaj olja). Ob prihodu iz Lj domov sem si naredil en skutni šejk, po treningu whey izolat in malce prejle za večerjo še ene 18dag pange in špinača, na koncu velika pest lešnikov. Dnevni vnos dosežen, lakote nobene, razen mogoče na trenutke preden začnem z obrokom.Slika

Over&Out!
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne okt 23, 2011 21:31

Nimam kaj novega za napisat, zato danes samo ena slika.

Ketorta:
Slika
<< x

MalaRonnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1001

Odgovor Po okt 24, 2011 06:33

NJJJAM NJJJAM kaj too :)
EJGA pumpej biceps
<< x

Dzezy

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 5271

Odgovor Po okt 24, 2011 07:56

Recept?
Članki, nasveti, recepti in še kaj na: https://www.facebook.com/Zdraviinfit in na:
https://zdraviinfit.wordpress.com/
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Po okt 24, 2011 11:22

3 palačinke: 4 cela jajca, 30g nitro whey temna čokolada, 30g mleti lešniki - zmešaš vse skupaj, spečeš
preliv: 30g nitrowhey, 20g makadamijevo+mandljevo olje, malo vode - zmešaš

Lahko tudi manjše količine, sam sem rabil 2 obroka v enem, zato je toliko B in M.
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To okt 25, 2011 22:13

Nič kaj novega. Trening hrbet, prsa v Gymu. Hrana kar standartna, zajtrk isti kot vedno, 4 jajca, kak košček sira, 15g wheya.
Malica skuta šejk, za kosilo 200g mlete krave, mešana zelenjava. Po treningu whey izolat(35g), lešniki ene 40g. Pravkar za večerjo pojedel 150g prsi in brokoli mix z 20g olivca. Za danes bo zadoščeno.

Čez vikend ni bilo nič omembe vrednega, obroki enaki, vsi trdi za razliko od trening dni. V soboto tudi manjši trening hrbta in prsi, ki mi trenutno kar ustreza, regeneracija je dobra in bom zaenkrat obdržal tak način.

Over&Out!
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr okt 26, 2011 20:48

[FONT=Courier New]Em, bi kdo šel na referendum za lepše vreme?[/FONT]Slika [FONT=Courier New]Škoda omenjati, da sem bil cel premočen od kolen navzdol. Le en dan več v raju.
Danes rame, trebušne, nič novega. Trening odličen, dal vse od sebe, glava na pravem mestu, zadovoljstvo na višku.
[/FONT]Slika
[FONT=Courier New]
Hrana nič kaj spremenjena, mogoče malce manjša količina pri večerji, ampak bo pred spanjem še manjši obrok.
Zajtrk, 4 trdo kuhana jajca, whey;
malica, skuta šejk, po standartnem receptu;
kosilo, 200g prsi, brokoli, makadamijevo olje 10g, lešniki majhna pest~20g
po treningu, whey izolat 35g, mandlji 30g(zadnjič jem mandlje, ker me vedno boli želodec po njih, čudno pa da me po mandljevem olju ne);
večerja, mešana zelenjava(brokoli, cvetača, korenček - tako imenovani brokoli mix, čeprav bi bilo bolje korenček mix), olivno 15g, losos 100g, sir kozji - en lep košček ~40g.

To je to za danes, zanima me edino, če kdo ve kje prodajajo vitC v prahu, mandljevo mleko in še kakšne drugo firmo rib v lastnem soku kot rio mare? Če se še kaj spomnim pa že pripišem.
[/FONT]Slika

<< x

tinmar

Pleničar

Vnosov: 80

Odgovor Sr okt 26, 2011 22:04

vitaminC imaš v lekarnah
tuno v lastnem pa v hoferju
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Če okt 27, 2011 04:15

Mleko si naredi sam KLIK
Tuna @Hofer za moje pojme še tudi najboljša izbira
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe okt 28, 2011 23:29

[FONT=Courier New]Hvala z odgovore. VitC sem kupil v DMu, kar dobra cena glede na količino.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]
[FONT=Courier New]Kako je pa z ostalimi ribami ala natural, skuša, sardele, losos?[/FONT]

[FONT=Courier New]Včeraj sem na pisanje kar pozabil, zvečer sem se začital v drugo številko MaxxFit&BB, tako da je bila na koncu že precej pozna ura, da bi še kaj napisal. Bo pa danes dvojna porcija, če tale računalnik iz pamtiveka ne crkne.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Oglaša se kot kakšen dinozaver, samo še vprašanje časa je kdaj bo izumrl.[/FONT]

[FONT=Courier New]Torej, na včerajšnji dan, 27. četrtka 43. tedna. 11 leta, sem bil precej zaposlen. Ne samo, da sem moral 2x pretrolati Ljubljano, skuhati 25 obrokov, 100 krat pomiti posodo, sem si na koncu privoščil še en hud trening nog.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Sprememb v treningu ni bilo, 3 vaje kvadri, 2 vaji bicepsi, 1 vaja meča. Edino kar trenutno delam je to, da izvajam počep in deadlift izmenično, en trening počep, drugi trening deadlift. Preizkušam razne variante, včeraj sem počep izvajal na mašini, kjer se mi zdi da je dosti lažje, sem pa potem pri deadliftu lahko malce povečal kg, ker sem prišparal malce moči.[/FONT]
[FONT=Courier New]Pri mečih tudi trenutno vsak teden drugačna vaja, včeraj meča sede(3 serije do 20 ponovitev, prva je edina uspela do 20, drugi dve sta se ustavili nekje čez 15).[/FONT]
[FONT=Courier New]Glede hrane niti nimam kaj več napisat, enako prejšnjim dnevom. Edina razlika med sredo in četrtkom je v večerji, ki je bila včeraj v obliki skuše. Mešana zelenjava v sestavi bučk, paprike, paradižnika, kuhana. Velik lonec za cel dan.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]
[FONT=Courier New]Ne smem pa pozabiti na zahvalo Đorđetu, ki mi je prišparal 25min hoje in me na njegovi poti domov odložil skorajda v stanovanju. [/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

[FONT=Courier New]Danes, petek 29. tega leta, sem imel še zadnji trening v MaxxGymu. Tokrat roke, biceps, triceps(3 in 4 vaje). Sem si pa že skoraj na zečetku treninga skoraj zlomil prst, ko sem postavljal ročke nazaj na sotjalo. Kako mi je uspelo, da je ročka šla mimo stojala še zdaj ne vem, samo zabolelo je malo. Nič hujšega, da bi me ustavilo pri treningu. Občutek na in po treningu odličen, roke do dobrega uničene, kar pa, glede na število mučilnih pripomočkov in naprav v gymu, ni nič nepričakovanega.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

[FONT=Courier New]Pojedel sem tudi po skoraj standartnem jedilniku, zjturaj samo 2 jajci, ker jih je zamnjkalo... Sem dodal še ene 60g pečenih prsi(one od pivke) in pa zvrhano merico višnjevega nitro wheya, pa še z nekim sirom in lešniki sem čaral. Po bolj poznem zajtrku je sledilo kar kosilo, kislo zelje, prsa in še malo lešnikov. Zatem sem odšel na tržnico po ikebane za one, ki je ne bodo nikoli videli, po prihodu nazaj pa šibanac na trening.[/FONT]
[FONT=Courier New]Izolat po treningu kot vedno, uro za tem še skutni šejk(nekaj na hitro, ker sem se odpravljal domov), tu doma pa spet prsi in brokoli, olivno in lešniki ter košček domačega ovčjega sira.[/FONT]Slika

[FONT=Courier New]Jutri oz. glede na moje dolgovlečenje že danes, imam v hladilniku same specialitete. Čaka ogromna količina zelenjave, pa goveja jetra, pa goveje meso, še in še. Samo, da sem prehrambeno založen.[/FONT]Slika

[FONT=Courier New]Pa na jutri, Over&Out![/FONT]
[FONT=Courier New][/FONT]
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr nov 02, 2011 22:12

[FONT=Courier New]Ti dnevi pa kar bežijo mimo. [/FONT]
[FONT=Courier New]V soboto sem imel krajši trening prsi in hrbta. Trening dober, počutje tudi.[/FONT]
[FONT=Courier New]Nedelja in ponedeljek počitek, hrana kot ponavadi. Dobro gre dol. V soboto sem se stehtal in napredek je dober, v enem mesecu -2kg, s 76kg na 74kg. Nadaljujem še kak mesec, trenutno stanje je kot ob koncu maxx fit izziva. Pucam naprej.[/FONT]

[FONT=Courier New]Včeraj spet prsa in hrbet, po pameti in all out. Zadovoljstvo na višku.[/FONT]
[FONT=Courier New]Danes rame in trebušne, 5 vaj rame in 2 vaji trebušne. Začel izvajati arnold press, hudičevo dobra vaja.[/FONT]

[FONT=Courier New]Počutje je zadnje dva dni čudno, kot da bi me tiščalo k tlom. Povečal vit-C na okoli 10g, 5g iz kapsul, ostalo v prahu. V vsako falšo pijače dam okoli 1g(750ml flaša). Zeleni čaj je še bolj okusen z vit-C.[/FONT]
[FONT=Courier New]Hrana do 150g B čistih B in 150g M, veliko zelenjave.[/FONT]

[FONT=Courier New]Over&Out![/FONT]

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner