Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja

Danes je To dec 10, 2019 20:53

GymRage, švicarija v MaxxGymu

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Če nov 10, 2011 17:27

Re: GymRage, švicarija v MaxxGymu

Lohk bi v Gym prnesu Slika
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 4757

Kraj: Na senčni strani Alp - Soča

Odgovor Če nov 10, 2011 17:49

[FONT=Courier New]Naslednjič, če bom v Gym nosil si moram kupit večjo posodo.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra.
Blogility | Super Human Radio
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če nov 10, 2011 18:00

Slika
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če nov 10, 2011 23:05

[FONT=Courier New]Današnji trening uspešen, preživel sem.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Zdaj pa psihične priprave na jutrišnja dva treninga. Volja je, moč pa se nabere do zjutraj. Glede nog sem se odločil, da bom izvedel milejši trening. V soboto bi rad še normalno hodil v hribe, da ne obstanem že na začetku poti. Malo sem v dilemi ali bi naredil meča ali ne, pri vzponih se le malce bolj uporabljajo.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Razmišljam o srednjih težah in manj ponovitvah, nekje do 15, bom pa še malo premislil.[/FONT]

[FONT=Courier New]Lahko pa rečem, da sem si naredil precej okusen obrok za večerjo. Pečen losos(zmrznjen spar vital) in pečeno jajce je nora kombinacija, seveda z olivnim in česnom polito. Eksplozija okusov.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Rukola za zraven je tudi bila posrečena, za par minut sem kar odpotoval nekam na obalo.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Vsekakor bo večkrat na jedilniku.[/FONT]

[FONT=Courier New]Over&Out![/FONT]
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe nov 11, 2011 09:16

[FONT=Courier New]Je kaj narobe, če dam vit-C za dalj časa v steklenico z vodo(~24ur)? Nameravam vzeti ene 5g vit-C s sabo v hribe, da bi ga na vsake toliko malo ruknil.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

<< x

matic20

Mlečnozobec

Vnosov: 369

Odgovor Pe nov 11, 2011 13:24

GymRage je napisal/-a:[FONT=Courier New]Je kaj narobe, če dam vit-C za dalj časa v steklenico z vodo(~24ur)? Nameravam vzeti ene 5g vit-C s sabo v hribe, da bi ga na vsake toliko malo ruknil.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

ja, akorbinska kisl. bo razpadla
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe nov 11, 2011 14:10

[FONT=Courier New][FONT=Courier New]Bo šla pa v obliki tablet z mano.[/FONT] Sem pa mislil da je bolj obstojna tale reč.[/FONT]Slika [FONT=Courier New][/FONT]
<< x

matic20

Mlečnozobec

Vnosov: 369

Odgovor Pe nov 11, 2011 15:12

Proces se začne že po 15 min ...
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne nov 13, 2011 21:34

[FONT=Courier New]Uh, potem je pa brezveze, da si dajam v vodo za na fax.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

[FONT=Courier New]Ta vikend je bil bolj off, danes popoldan prišel nazaj s hribov, zmatran kot pes. Včeraj zjutraj sem se spet stehtal, po enem tednu še 1kg manj, trenutno na okoli 71,5kg. Planiram priti do nekje 70kg potem pa nazaj na maso. Zadovoljen s tem, kot kaže bom to dosegel že mesec prej kot planirano(plan je bil do konec decembra).[/FONT]

[FONT=Courier New]Pametno je bilo, da sem petkov trening nog delal z rezervo, saj ni bilo problemov z musklfibrom ob vzponu. Danes zjutraj pa je bilo le nekaj čutiti. Me je pa spet zagrabil piriformis, pojma nimam zakaj me ravno po hribolazenju prime.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Sem si pa poiskal nekaj dobrih razteznih vaj, bom videl a bo kaj bolje.[/FONT]
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Po nov 14, 2011 05:39

Priporočam ti knajpanje takoj po aktivnosti (še posebej treningu nog) ampak res ledeno/vroče. Pa Perskindol fluid si nabavi in se maži po treningih, lepo sprosti mišice.
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To nov 15, 2011 23:37

[FONT=Courier New]Hvala Uroš, bom nabavil tisti gel(predvidevam lekarna?). Koliko krat pa je potrebno ponoviti tisto ledeno/vroče?[/FONT]

[FONT=Courier New]Na hitro o včeraj in danes. Včeraj brez treninga, prav prima je bilo počivati po takem viekndu. Mišice so si odpočile, duša prav tako. Ugotovil sem tudi, da tiste težave s piriformisom niso bile tako grozne, je bil le vse skupaj močnejši musklfibr cele riti, verjetno od hoje(sem se čisto odvadil hoditi).[/FONT]
[FONT=Courier New]Včerajšnja hrana:[/FONT]
[FONT=Courier New]B: jajca, skuta, piščančje prsi, nitro whey[/FONT]
[FONT=Courier New]M: lešniki, jajca, kokosovo maslo, malo kisle smetane, košček kozjega sira[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenjava: bučke, špinača[/FONT]

[FONT=Courier New]Danes pa je le bil trening, hrbet in prsi. Glede treninga nič sprememb, mislim da sem naredil edino pri hrbtu 5 vaj namesto standartnih 4. Trening ne tako dober, vsaj tak občutek sem imel kot da ni šlo vse od mene. Posledica vikenda predvidevam.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]
[FONT=Courier New]Hrana danes:[/FONT]
[FONT=Courier New]B: jajca, skuta, piščančje prsi, tuna, nitro whey, maxx whey isolate[/FONT]
[FONT=Courier New]M: jajca, lešniki, olivno, malo kisle smetane, košček kozjega sira[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenje: brokoli, paprika[/FONT]

[FONT=Courier New]Za jutrišnji trening ram še nisem siguren, če bo uspel. Zvečer je spet zanimivo predavanje v MNZ, ki ga ne mislim izpustiti. Namen imam iti že okoli 3h, če končam na faxu že ob 1h. Bom videl sproti kako se bo razvijalo.[/FONT]
Slika [FONT=Courier New][/FONT]

<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če nov 17, 2011 23:26

[FONT=Courier New]Dnevi tečejo. Včeraj rame in trebuh zelo na hitro, nisem hotel zamuditi predavanja in ga tudi nisem. Danes noge na trdo. Se opravičujem za vse glasove, ki jih spuščam.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

[FONT=Courier New]Hrana včeraj:[/FONT]
[FONT=Courier New]B: jajca, nitro whey, goveje, piščančja prsa in izolat[/FONT]
[FONT=Courier New]M: olivno, kokosovo, lešniki, orehi[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenje: brokoli, cvetača, špinača[/FONT]
[FONT=Courier New]+pol šalice borovnic[/FONT]

[FONT=Courier New]B: jajca, skuta, prsa, nitro whey, izolat, losos[/FONT]
[FONT=Courier New]M: lešniki, mandlji, orehi, kokosovo, kozji sir[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenjava: brokoli, špinača[/FONT]
[FONT=Courier New]+pol šalice borovnic in gozdnih sadežev, košček 90% čokolade <--- zmiksano s skuto [/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

[FONT=Courier New]Ideja za večerjo, pasirana špinača + sir + losos + začimbe po želji = bomba.[/FONT]
Slika [FONT=Courier New][/FONT]

<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne nov 20, 2011 23:14

[FONT=Courier New]Petek in sobota še opravil še dva treninga, kot vedno. Se je pa včeraj vseeno poznalo, da je bil prejšnji vikend bolj off. Sem bil po treningu zmatran kot že dolgo ne, je pa vseeno hitro minila slabost. Bilo je tudi malce sladkarij, ker je nekdo od članov družine praznoval, tako da sem pojedel kos torte, par kokosovih kroglic pa polizal par žlic, ki so se nabrale ob peki torte.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Kaj več pa niti nisem imel namena pojesti, sem bolj mali sladkosned.[/FONT]

[FONT=Courier New]Trening v petek biceps/triceps(3:4), včeraj hrbet/prsa(3:3).[/FONT]
[FONT=Courier New]Hrana v petek:[/FONT]
[FONT=Courier New]B: jajca, skuta, svinjski file, tuna, nitro whey, izolat[/FONT]
[FONT=Courier New]M: jajca, lešniki, orehi, makadamije, olivno, arašidovo maslo[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenje: bučke, brokoli mix[/FONT]
[FONT=Courier New]Ostalo: kos torte, gozdni sadeži, košček 90% čokolade[/FONT]

[FONT=Courier New]B: jajca, skuta, puranja prsa, oslič, nitro whey, izolat[/FONT]
[FONT=Courier New]M: jajca, orehi, makadamije, arašidovo maslo, olivno, orehovo olje[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenje: špinača, brokoli mix, rukola[/FONT]
[FONT=Courier New]Ostalo: gozdni sadeži, košček 70% čokolade, 5g cukra po treningu[/FONT]

[FONT=Courier New]Danes počivanje, v planu je bilo učenje. Dokaj uspešno učenje...[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]
[FONT=Courier New]Hrana ostaja enaka tudi na fraj dneve, mislim na količinsko:[/FONT]
[FONT=Courier New]B: jajca, goveje, skuta, losos, nitro whey[/FONT]
[FONT=Courier New]M: orehi, lešniki, jajca, mandlji, arašidovo maslo[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenje: paprika, bučke, paradižnik, korenje, špinača[/FONT]
[FONT=Courier New]Ostalo: gozdni sadeži, 70% čokolada, 3 kokosove kroglice [/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]
[FONT=Courier New]Pred spanjem si bom še nekaj naredil, ker sem do zdaj jedel le 4 obroke, peti še prihaja. Verjetno kakšne beljakovinske palačinke, je na hitro bolj nared.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]
[FONT=Courier New]Sem pa tudi preizkušal novo igračko, braunov bodycruiser. Bo treba kakšne slike v kratkem.[/FONT]
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To nov 22, 2011 23:52

[FONT=Courier New]Takole, včeraj počivanje, srečanje z bivšim sošolcem po 4 letih, kosilo na njegovo povabilo, fax. Prvič jedel v neki azijski restavraciji, vzel piščanca z indijskimi oreščki, malo razočaran, preveč okusov za moje pojme in premalo hrane. Če bi vedel, da dobim tono riža zraven, bi se mu odrekel, pa bi mogoče dobil kaj več piščanca...[/FONT]Slika[FONT=Courier New] Zmenila sva se, da naslednjič jaz izberem lokacijo.[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

[FONT=Courier New]Danes nazaj po planu s treningi, po faxu odšibal na matranje hrbta in prsi(4:4), zadovoljen. Pravkar povečerjal pred spanjem, po tem pisanju še malce naloge in potem spat. Trenutno spim po 6 ur, zjutraj sem malce zaliman ene pol ure, a se po kofetku hitro zbudim. Količina spanja čez teden mi ustreza, za vikende pa malce potegnem, tja do 10 ur...[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

[FONT=Courier New]B: jajca, whey nitro, skuta, prsi, tuna[/FONT]
[FONT=Courier New]M: orehi, lešniki, mandlji, olivno[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenje: zelje, paprika, feferoni[/FONT]
[FONT=Courier New]Ostalo: kokosova kroglica[/FONT]Slika[FONT=Courier New] azijska kuhinja, gozdni sadeži, košček čokolade[/FONT]

[FONT=Courier New]B: jajca, whey nitro, skuta, prsi, izolat[/FONT]
[FONT=Courier New]M: lešniki, orehi, olivno, kozji sir[/FONT]
[FONT=Courier New]Zelenje: brokoli, kisle kumarice, kislo zelje[/FONT]
[FONT=Courier New]Ostalo: gozdni, čokolada[/FONT]

[FONT=Courier New]Ideja za obrok:[/FONT]
[FONT=Courier New]piščančje prsi v kislem zelju z mletimi orehi[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

Slika
<< x

MalaRonnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1001

Odgovor Sr nov 23, 2011 09:02

[FONT=Courier New]Ideja za obrok:[/FONT]
[FONT=Courier New]piščančje prsi v kislem zelju z mletimi orehi[/FONT]Slika[FONT=Courier New] [/FONT]

[FONT=Courier New][/FONT]
[FONT=Courier New]u Njam njam ;) [/FONT]
EJGA pumpej biceps
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Crush Bar FORUM Postani Fit