Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je To nov 12, 2019 09:55

Bivši maratonec Uroš po dobrih 2 m resnega treninga

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Če avg 23, 2012 18:24

Bivši maratonec Uroš po dobrih 2 m resnega treninga

z utežmi in gromom

Slika
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Če avg 23, 2012 18:28

Re: Bivši maratonec Uroš po dobrih 2 m resnega treninga

-10 kg, pred pol leta

Slika
<< x

AndrejT

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2285

Odgovor Če avg 23, 2012 18:59

Lepo napredujeta. Bravo. In da vedel sem, da bo bivši maratonec nickname :D
V avto sem pričel tankati samo olje. Upam, da ta p***** požrešna gre na ketone! Slika
<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4235

Odgovor Pe avg 24, 2012 13:43

Super, Uroš!

GG, ti pa se še kr skrivaš za svojimi dlakami, sam jaz trebušnjakov in ožjega pasa ne morem spregledat, tud če te vsak dan vidim :)
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe avg 24, 2012 14:18

tiho bodi
<< x

baller

Uporabniški avatar

Vnosov: 1438

Odgovor Pe avg 24, 2012 15:06

Samo nekaj me bega tale oldschool pristop in to ker karkoli googlam vedno je govora o počepu, bp in deadliftu in vsi te estetski bilderji preteklosti so bli močni, zelo močni. Seveda so izpilili postavo tudi z uporabo številnih pump serij, takšnih in drugačnih izvedb ampak nikjer ne zasledim da bi delali samo to oz na začetku kariere so bili vsi predvsem blizu powerliftinga. Pri vaju dveh ni nikoli zaslediti da bi se tudi na tem področju zgledovala po teh legendah BB. Zakaj je temu tako ni bistvo vsega ravno kombinacija?
At a bodyweight of 175, I ended up doing a 425 deadlift, 285 bench press and 155 curl. But if they’d had squats in there, I would have been squatting with over 400 because I was always a good squatter.To pravi zane. Torej kje je catch to me že nekaj časa bega? Res da pravi da se lahko s takim načinom poškoduješ ampak sigurno je imelo v njegovi karieri in končnem rezultatu tudi to velik vpliv?? Vajin pogled na tole me zanima brez kregarij.
<< x

nitrous30

Mlečnozobec

Vnosov: 198

Odgovor Pe avg 24, 2012 15:16

No Uroš je kar hitro pridobil 10 kg, ob tem da maščobe ni pridobil pomoje niti 1kg. Nevem zakaj govorite da MM ne moreš hitro pridobivat pa nekaj 3-4kg čiste mase na leto. Lepo se vidi kaj je možno s pravilnim pristopom. Bravo.
<< x

Vid87

Senior Member

Vnosov: 889

Odgovor Pe avg 24, 2012 16:30

Newbie gains.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe avg 24, 2012 16:49

Vid87 je napisal/-a:Newbie gains.

Ha,ha..boo videl kaj borazlog v drugi rundi. In prav zanima me kaj bo pri meni.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe avg 24, 2012 16:57

baller je napisal/-a:Samo nekaj me bega tale oldschool pristop in to ker karkoli googlam vedno je govora o počepu, bp in deadliftu in vsi te estetski bilderji preteklosti so bli močni, zelo močni. Seveda so izpilili postavo tudi z uporabo številnih pump serij, takšnih in drugačnih izvedb ampak nikjer ne zasledim da bi delali samo to oz na začetku kariere so bili vsi predvsem blizu powerliftinga. Pri vaju dveh ni nikoli zaslediti da bi se tudi na tem področju zgledovala po teh legendah BB. Zakaj je temu tako ni bistvo vsega ravno kombinacija?
At a bodyweight of 175, I ended up doing a 425 deadlift, 285 bench press and 155 curl. But if they’d had squats in there, I would have been squatting with over 400 because I was always a good squatter.To pravi zane. Torej kje je catch to me že nekaj časa bega? Res da pravi da se lahko s takim načinom poškoduješ ampak sigurno je imelo v njegovi karieri in končnem rezultatu tudi to velik vpliv?? Vajin pogled na tole me zanima brez kregarij.

Morali bi se bolj specificno izrazit da bi nekateri ki se potem pretirano ukvarjajo s tem razumeli ali pa bi oni morali prebrati moj blog.
1) nacin prehrane , minimalno oh, le toliko kot je treba, pri meni skor 0, pri urusu kar nekaj
2) trening stil v smeri top trenerja tistih casov Gironde. Res niso vsi trenirali enako.
3) ce pogledas vecji del top simetrij skozi zgodovino in ozkih pasov so trenirali na obcutek
4) za razvoj misic ni pomembno maksimalno dvigovanje z vsem moznim, pomembna je tenzija na misico ki traja dovolj dolgo..

Sicer pa pomembno je da je clovek zadovojen z napredkom. Sicer ne vem za urosa vendar jaz sem najbolj v vseh svojih +20 letih ukvarjanja s tem!
Zjutraj se kar presentim ko se pogledam v spegu ;)
<< x

Vid87

Senior Member

Vnosov: 889

Odgovor Pe avg 24, 2012 17:08

Grom je napisal/-a:
Vid87 je napisal/-a:Newbie gains.

Ha,ha..boo videl kaj borazlog v drugi rundi. In prav zanima me kaj bo pri meni.

Sej jst nism mislu s tem nič negativnega. Samo poudaru sem, da je začetnik in da je mel še veliko rezerve. To se je nanašalo predvsem na komentar nitrous 30 o tem, da se da ne vem kolk kg mišične mase prdobit. Tko da pohvalno :)
<< x

Zeratrem

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 293

Odgovor Pe avg 24, 2012 17:49

Bravo! Slika
“The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his.”
General George S. Patton
<< x

baller

Uporabniški avatar

Vnosov: 1438

Odgovor Pe avg 24, 2012 17:51

Grom je napisal/-a:
baller je napisal/-a:Samo nekaj me bega tale oldschool pristop in to ker karkoli googlam vedno je govora o počepu, bp in deadliftu in vsi te estetski bilderji preteklosti so bli močni, zelo močni. Seveda so izpilili postavo tudi z uporabo številnih pump serij, takšnih in drugačnih izvedb ampak nikjer ne zasledim da bi delali samo to oz na začetku kariere so bili vsi predvsem blizu powerliftinga. Pri vaju dveh ni nikoli zaslediti da bi se tudi na tem področju zgledovala po teh legendah BB. Zakaj je temu tako ni bistvo vsega ravno kombinacija?

Morali bi se bolj specificno izrazit da bi nekateri ki se potem pretirano ukvarjajo s tem razumeli ali pa bi oni morali prebrati moj blog.
1) nacin prehrane , minimalno oh, le toliko kot je treba, pri meni skor 0, pri urusu kar nekaj
2) trening stil v smeri top trenerja tistih casov Gironde. Res niso vsi trenirali enako.
3) ce pogledas vecji del top simetrij skozi zgodovino in ozkih pasov so trenirali na obcutek
4) za razvoj misic ni pomembno maksimalno dvigovanje z vsem moznim, pomembna je tenzija na misico ki traja dovolj dolgo..

Sicer pa pomembno je da je clovek zadovojen z napredkom. Sicer ne vem za urosa vendar jaz sem najbolj v vseh svojih +20 letih ukvarjanja s tem!
Zjutraj se kar presentim ko se pogledam v spegu ;)

Men je čist jasno da je tak trening za TVOJ cilj lahko optimalen. Niti slučajno ne mislim da je za manjše estetske popravke pri tvoji postavi potreben napredek v delovnih težah oz sploh delanje glavnih osnovnih vaj. Sigurno celo kontraproduktiven kot praviš. Samo zanima me če misliš da lahko uroš s takim treningom konstanto dobiva maso v naslednjih mesecih/letih al bojo kake bistvene spremembe. Pa še hipotetično vprašanje: če bi v 2 mesecih naredil maximalen napredek v delovnih težah pri glavnih vajah misliš da bi dobil manj mišic kot jih je? Ni to zdj spet kaka obremenjenost z vami da nebo pomote ampak še edina stvar ki mi je zanimivo spremljat na maxx forumu. Predvsem zato ker je čisto kontra od mojega pogleda na trening.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe avg 24, 2012 18:17

Napredek je optimalen. Lahko bi dobil vec vendar vode in speha zaradi vec oh. In lahko bi v prvi fazi dobil vec znekaj manj treninga.sedaj ko se je telo adaptiralo pa bo ta volumen doprinesel se vec.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe avg 24, 2012 18:17

Vid87 je napisal/-a:Sej jst nism mislu s tem nič negativnega. Samo poudaru sem, da je začetnik in da je mel še veliko rezerve. To se je nanašalo predvsem na komentar nitrous 30 o tem, da se da ne vem kolk kg mišične mase prdobit. Tko da pohvalno :)

Sorry za nesporazum
Naslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel