Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 50% - forum

Danes je To nov 19, 2019 09:32

Ketonomnom

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Po jul 14, 2014 08:05

Re: Ketonomnom

bolj gre za to, da je to razmerje daleč najboljši kazalec srčno žilnih bolezni med temi parametri. to kar vidiš je posledica VLC prehrane. zelo veliko ljjudi ob sodobni prehrani ima ravno kontra.. tudi tisti ki jedo "zdravo" (omejeno kalorij, zelenjava, "zdrava olja", brez nasičenih maščob) imajo običajno nižji ali celo nizek HDL kar za moje pojme ni čisto idealno.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Lučka

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 214

Kraj: Maribor

Odgovor Po jul 14, 2014 08:31

UrosS je napisal/-a:Nima te kaj biti strah. Jaz sem sicer mel 2 dni v bolnišnici fasting. Mišic ti ne bo pobiralo, samo jej pravilno in dovolj. Če si pred tem dosti trenirala boš sedaj kvečjemu vidla super efekt, ker se bo telo spočilo in izkoristilo hranila, ki jih bo dobilo.

Prehod z rednega treniranja na nič je problematičen. No ja, po drugi strani pa...lahko delam zgornji del telesa dokaj BP, če odmislim bolečine v križu zadnji teden zaradi punkcije. Samo noge pa vprašanje kdaj in kako. Če pa gledam pozitivno na vse skupaj - Multipla skleroza baje ni! :D
Bo že...samo Kalvarija je na pavzi za nedoločen čas :)
"Ka pa tota ko maslo na žlico zraven kave je?!?"
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Po jul 14, 2014 10:06

Lučka je napisal/-a:Prehod z rednega treniranja na nič je problematičen.

Razmišljaj tako: telo si do sedaj izčrpavala, kar ti je tudi samo pokazalo. Sedaj rabi pavzo, da si opomore. LC dieta ti bo več kot pomagala, ko boš lahko pa začni trenirat zgornji del. Imej rada svoje telo, samo eno imaš.
<< x

Lučka

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 214

Kraj: Maribor

Odgovor Pe jul 25, 2014 20:19

UroSs, hvala. :) Po prvotnem šoku se počasi privajam in praktično učim na novo hodit. :)

Sicer pa, prehrana je vpeljana nazaj. Počasi in vztrajno uvajam spremembe pri gibanju... Nogice pa delajo zgolj lahke počepe ipd. in sobno kolesarjenje. Na easy, za razgibavanje in protibolečinsko delujoče. :)

Sva pa včeraj s fantom šla eno turo z motorjem do Logarske doline. Preživela brez dodatnih vibracij in mravljičenja nog :D
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
"Ka pa tota ko maslo na žlico zraven kave je?!?"
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner