Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Sukrin november 19 - forum

Danes je Po nov 18, 2019 18:52

Chirrilona ~ novo leto ... novi cilji

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Chirrilona

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 15

Odgovor Po feb 09, 2015 15:48

Chirrilona ~ novo leto ... novi cilji

Že nekaj časa spremljam ta forum, sedaj sem se pa odločila, da bom tudi jaz pisala dnevnik... in s tem pridobila še malce več motivacije oz. sploh v to smer, da ne bom podlegla kakšnim skušnjavam. Slika

Prehrano imam že nekaj časa spremenjeno, tako da temelji predvsem na beljakovinah, zdravih maščobah in zmanjšanimi OH, pa še te naj bi bili bolj zdravi - oz. nepredelani. Vsekakor pa ne manjka niti zelenjave in sadja. Kavi z mlekom se ne morem odpovedati, Slika čokoladi bolj težko - zato je le ta z 90% kakava in še to 1 košček ob kavi. Slika Si pa zato kdaj privoščim kako "zdravo sladico".

Trening v fitnesu bo nekaj časa bolj prilagojen oz. skrčen na vikend, saj imam trenunto 2x tedensko plavanje, poleg tega pa še 2x tedensko pilates (mi je tok všeč da se mu nočem odpovedat). Ko bo malo bolj toplo, pa bomo otvorila še sezono rolarjev. Slika

Cilj je seveda postati fit oz. vsekakor izguba maščobe (predvsem na predelu trebuha) in pridobiti nekaj kondicije... ki je z leti kar skopnela. Slika
<< x

Chirrilona

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor To feb 10, 2015 18:19

Re: Chirrilona ~ novo leto ... novi cilji

Jutro se je seveda začelo s kavo Slika in koščkom čokolade ter zelo hitrim predogledom moje serije, katero si bom ogledala zvečer... hja eni smo pač neučakani. Slika

ZAJTRK: 3 jajca + zeleni čaj + vitamini (1 kapsula) + 1 pirina štručka (home made)
MALICA: Grški jogurt + mešani oreščki ca. 30g + Bolero (okus mislim da gozdni sadeži?)
KOSILO: piščanec 200g + zelenjava + 3 kapsule OMEGA 3 + 30 g rjavega riža
PO TRENINGU - VEČERJA: Maxx shake okus vanilija + zmrznjene jagode
SKUPAJ cca 1500 kcal

TRENING: plavanje
<< x

Chirrilona

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Sr feb 11, 2015 19:20

Re: Chirrilona ~ novo leto ... novi cilji

Danes sem se pregrešila, ampak za topel trojanski krof se pa res splača. Slika Odličen je bil! Slika Saj ne, da sem še enega dobila za domov... ampak tega bodo pa drugi pojedli. Poleg krofa za zajtrk sem nato v službi pojedla še grški jogurt s kosmiči in en fajn zrel kivi.
Kosilo je bilo super, testenine z govejim mesom in skleda solate... mmm, ampak najboljše šele pride... beljakovinske palačinke za večerjo. Slika
Ker imam danes frej dan kar se miganja tiče, sem si privoščila eno fajn masažo hrbta. Zdej pa še kako serijo pogledat, predno bo treba it spat...

Slika

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Postani Fit