Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Sukrin november 19 - forum

Danes je Pe nov 22, 2019 11:16

Superge

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Slavi

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 681

Odgovor Pe feb 15, 2013 17:57

Re: Superge

Uroš, kakšno je tvoje mnenje o novi Adidasovi BOOST tehnologiji?

http://www.youtube.com/watch?v=2QXayMkbvpk

“Pozitiven odnos morda ne bo rešil vseh vaših težav, toda razdražil bo dovolj ljudi, da se splača potruditi.”

Herm Albright
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Pe feb 15, 2013 19:21

Slavi iz videa pa res ne vem povedat kakšna je :)

Bo treba sprobat v praksi. S temi gumami se veliko igrajo zadnje čase, Lunar od Nike mi je npr meni čist zgrešena isto spominska pena pri Sauconyju (Kinvara), spet drugim zelo ustreza...
<< x

AndrejT

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2285

Odgovor Pe feb 15, 2013 20:03

He he sam zgleda pa ko navaden stiropor :)
V avto sem pričel tankati samo olje. Upam, da ta p***** požrešna gre na ketone! Slika
<< x

Gabor

Pleničar

Vnosov: 12

Odgovor Po mar 18, 2013 22:05

Uroš imaš mogoče izkušnje z Nike free run+ 3 in Nike free trainer 3.0/5.0? Kakšna je sploh razlika med njima? Prednosti/slabosti enih in drugih?
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To mar 19, 2013 05:57

Nike free run + imam 1, 1 shield in 2 :)
Super superga za prosti čas, za tek ravno ni, kaka vadba v fitnesu tudi super.

free trainer ima različni debelino gume, to ti ravno ta številka pove. Razlika med njima pa je tudi v tem, da je run+ namenjen izključno za tek, trainer pa bolj za druge oblike vadbe. Mogoče je tudi kaj v trdoti gume, v to pa se nisem spuščal.

Največji problem, ki mi gre tudi ful na živce so zareze na spodnji strani v katerih se nabirajo kamni, sploh pozimi, ko so posipavali ceste. In pol so kamni povsod kamor greš :)
<< x

Gabor

Pleničar

Vnosov: 12

Odgovor To mar 19, 2013 12:01

Katere ti bolj priporočaš za fitnes? Izbiram med tema dvema modeloma izključno samo za vadbo v fitnesu..
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To mar 19, 2013 12:24

Pol načeloma ne boš opazil večje razlike, izberi raje trainerja, če je že namenjen temu.
<< x

kotzI

Pleničar

Vnosov: 20

Odgovor To mar 19, 2013 16:09

JasnaM je napisal/-a:Sej glih tele Najkice študiram, če bi vzela, sam se bojim, da bo slabš.
Bo treba mal tvegat pa probat :D

Malo pozno zasledil to temo. Tudi sam imam tezave s pokostnico. Za tek uporabljam Nike Lunarfly 3, ki se mi zdijo zelo blazene, a me na trsih podlagah veckrat zacne nehumano pect. Si ze sprobala manj blazene in ce je bila kaksna razlika? Obstaja se kaksna druga mozna resitev za vneto pokostnico?
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To mar 19, 2013 18:08

Kot prvo najkice so za softiče (čeprav jih tudi sam imam sedaj dve sezoni), ker so preveč blažene in ob malo trših podlagah takoj bum ali pokostnica ali kaj drugega.

Najboljša je kombinacija, da imaš deloma kake bolj tehnične superge (Mizuno, Asics), občasno pa malo bolj blažene.

Kot tretje ko imate težave s pokostnico je čas za počitek, če jo hočete pozdraviti. Ko se je meni pojavila je bilo potrebno udariti po mizi in reči pol leta brez teka. In danes je OK, isto pri plantarnemu fasciitisu. Ko je poškodba telo zahteva svoje, dajte mu to kar rabi.
<< x

kotzI

Pleničar

Odgovor Sr mar 20, 2013 00:02

UrosS je napisal/-a:Kot prvo najkice so za softiče (čeprav jih tudi sam imam sedaj dve sezoni), ker so preveč blažene in ob malo trših podlagah takoj bum ali pokostnica ali kaj drugega.

Najboljša je kombinacija, da imaš deloma kake bolj tehnične superge (Mizuno, Asics), občasno pa malo bolj blažene.

Kot tretje ko imate težave s pokostnico je čas za počitek, če jo hočete pozdraviti. Ko se je meni pojavila je bilo potrebno udariti po mizi in reči pol leta brez teka. In danes je OK, isto pri plantarnemu fasciitisu. Ko je poškodba telo zahteva svoje, dajte mu to kar rabi.

Hehe, ce so za softice, potem so idealne zame :P Laufat sem namrec zacel sele lansko leto poleti, ko sem zbil prvih 5 kil in s tekom nadaljeval vse do zime. Najprej sem mislil, da je problem zaradi prekomerne teze, vendar je 17 kil kasneje tezava se vedno tu. Posumil sem se formo, a tudi tu ocitno ne tici problem.
Bom poizkusil se z menjavo superg, ker druge mozne opcije ne vidim. Pocitka sem imel sedaj nekje 4 mesece pa ni nic pomagalo.
Najkice sem si omislil, ker so mi bile pri pomerjanju edine dovolj siroke (Adidasove so mi bile recimo vse preozke). Res pa je, da sem kupoval bolj na oko in tako spregledal in Mizuno in Asics.

Bom konec tedna skocil malo po stacunah. Imas mogoce v mislih kaksen konkreten model?
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr mar 20, 2013 03:38

kotzI je napisal/-a:Najkice sem si omislil, ker so mi bile pri pomerjanju edine dovolj siroke (Adidasove so mi bile recimo vse preozke). Res pa je, da sem kupoval bolj na oko in tako spregledal in Mizuno in Asics.

Imam čisto isti problem :)

Žal ne vem kakšen tip tekača si, tule imaš članek, če ti pomaga pri izbiri:
http://maxximum-portal.com/Vadba/Aerobn ... ve_za_tek/
<< x

JasnaM

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 556

Odgovor Sr mar 20, 2013 08:32

UrosS je napisal/-a:Kot prvo najkice so za softiče (čeprav jih tudi sam imam sedaj dve sezoni), ker so preveč blažene in ob malo trših podlagah takoj bum ali pokostnica ali kaj drugega.

Meni so se pri Asics težave s pokostnico še povečale.
Slika
Dream until your dreams come true.
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr mar 20, 2013 09:02

če si imela prej težave, normalno :)
<< x

JasnaM

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 556

Odgovor Sr mar 20, 2013 11:46

Aaaaaaaaaaaa
Slika
Dream until your dreams come true.
<< x

kotzI

Pleničar

Odgovor Sr mar 20, 2013 22:25

UrosS je napisal/-a:
kotzI je napisal/-a:Najkice sem si omislil, ker so mi bile pri pomerjanju edine dovolj siroke (Adidasove so mi bile recimo vse preozke). Res pa je, da sem kupoval bolj na oko in tako spregledal in Mizuno in Asics.

Imam čisto isti problem :)

Žal ne vem kakšen tip tekača si, tule imaš članek, če ti pomaga pri izbiri:
http://maxximum-portal.com/Vadba/Aerobn ... ve_za_tek/

Hvala za clanek. Naslednji teden imam namen it v nabavo in bom skocil v Gigasport opravit test oz. meritve, potem pa upam, da mi bodo znali svetovat, ce ne se bom pa znova oglasil tu :P Zaenkrat hvala!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vzdržljivostni športi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Crush Bar FORUM Sukrin november 19 - forum