Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Če jun 04, 2020 21:16

bolečine pod popkom

<< x

enovak1

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Po apr 07, 2008 11:08

bolečine pod popkom

#ed_op#DIV#ed_cl#Bolečine pod popkom trajaja že več kot en teden.Ker se ukvarajam s fitnessom mi je bila prva misel da sem se zagotovo poškodovala pri samem treningu.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Ne dvigujem ne vem kakšne kilaže. V primerjavi z fanti kateri dvigujejo po 100 kg. Najbrž pa poškodba ni izključena kljub nizki kilaži.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Delam predvsem za noge......pa trebušnjake. 3x na teden po 120 trebušnjakov.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Ker tale bolečina najbrž ni posledica trebušnje gripe. Res ne vem kje bi bil problem.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Kakšni so simptomi pruha al katere druge poškodbe dela pod popkom.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Pojavljajo se mi izmenski krči....po celi širini. malo na desni malo na levi strani.....ne upam it sploh na telovadbo, da se ne bi vse skupaj še poslabšalo.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#predhodniki omenjate izbokline ......teh nisem opazila.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#vsak nasvet je dobrodošel.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#tenks#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Po apr 07, 2008 11:24

Kaj si počela ko se ti je to prvič pojavilo in kdaj se ti to ponavlja? Je to vsak dan, ali npr. po vadbi trebušnjakov...?&nbsp;
<< x

enovak1

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Po apr 07, 2008 11:34

bolečine pod popkom

#ed_op#DIV#ed_cl#Boli me od prejšnjega tedna konstantno.S tem da zjutraj ko se zbudim je malo bojlše....čez dan je pa skoz prisotna. Na fitnes pa hodim že dva meseca.Z kilažo sem začela postopoma. Je pa res da sem jo zdej mal dvignila. In da sem ugotovila, da se tudi s trebušnimi mišicami da mal olajšat dvig uteži (delam samo za noge + trebušnjake).#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Včeraj sem spila 1l kuminovega čaja,če bi blo slučajno kaj v zvezi s prebavnimi motnjami, pa ni nič pomagal.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Ne upam niti na orbitrek.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Fora je v tem ker me po celi širi boli. Mal me grabi levo mal desno....in počes.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

kovi

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 784

Kraj: Šmartno ob Paki

Odgovor Po apr 07, 2008 16:08

Samo 1 koristen nasvet glede trebušnih: ni ti jih treba delati po 120, poglej si malo na forumu mislim da je cel članek o tem. Dosti o tem#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#Kar se tiče poškodbe če traja že cel teden pojdi k osebnemu zdravniku, ne čakaj on ti bo točno povedal za kaj gre, ko bo stvar videl in potipal, nikoli ne veš kaj bi lahko bilo.#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br style="font-weight: bold;"#ed_cl##ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#LP#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#div style="text-align: left;"#ed_cl#

#ed_op#/div#ed_cl#

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

FB skupina FB skupina 2