Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

 
FB skupina FB skupina 2
 
Danes je Po maj 25, 2020 05:07

LEPA CISTA KOZA

<< x

Gee

Pleničar

Vnosov: 68

Pridružen: Če okt 18, 2007 14:05

Odgovor Ne jan 25, 2009 19:41

No, da še jst povem mojo izkušnjo z #ed_op#span class="postbody"#ed_cl#Roaccutanom.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Vem, da je precej časa že minil od odprtja teme, samo te zadeve se pač ne spreminjajo.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Kuro sem imel malo več kot pol leta. Stranski učinki so bili izjemno suha koža in ustnice. Kadarkoli sem poskušal odpreti usta so popokale in se je usula kri. Na teden sem porbil eno labello. To je res taka očitna zadeva.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Drugo je pa poslabšanje počutja. Nekdo je omenjal depresivnost. Res te rukne v slabo voljo, nemoč, uno tapravo depresijo. Neverjetno res. Pomagat si ne moreš in si brez volje za karkoli. Lansko leto sem imel cilj pridobiti nekaj MM in ravno zarad tega nisem mogel zbrat dosti motivacije, da bi se spravil v fitness. V bistvu sem se, 3 tedne sem hodil in potem nehal. Naj bi tudi povečal holesterol ampak krvna slika je bila čisto normalna, še celo pod min. mejo.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Zadeva pa deluje. To pa.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Če ima kdo res mozolje in se jih ne more znebit naj premisli o tem zdravilu. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#lp#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl#
<< x

tomos8

Mlečnozobec

Vnosov: 110

Pridružen: Po jun 23, 2008 09:03

Odgovor Ne jan 25, 2009 19:42

bi se mogoče dalo odpraviti tako kožo kako drugače, ker gainerje bi še zmeram rad vzemal.&nbsp;
<< x

tomos8

Mlečnozobec

Vnosov: 110

Pridružen: Po jun 23, 2008 09:03

Odgovor Sr feb 11, 2009 18:51

Grom je napisal/-a:tudi možno. še posebaj če ima gainer cuker ali preveč oh. seveda pa so možni številni drugi razlogi.
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#lahko med te druge razloge spada tudi kreatin?#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Pridružen: Če sep 23, 2004 18:35

Odgovor Sr feb 11, 2009 19:59

#ed_op#DIV#ed_cl#ne#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1638

Pridružen: Če jan 11, 2007 12:43

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor Če feb 12, 2009 11:08

Kdo ve zarad česa imam tole? Pojavi se mi zadnje 2 zime, samo pozimi. Če sem doma(vikend), mi ponavadi zgine, v Lj(čez teden) se mi pa spet pojavi. Predvidevam da je od tega ker si dosti roke močim, ker pomivamo v stanovanju na roke, doma pa je pomivalni stroj, in takoj odpade. Mažem si z navadno Nivea kremo za roke, pa ne pomaga prav dosti... Je tle kdo, ki ve zakaj in kako to nastane? Danes ponoči me je peklo za znort...

Slika
Slika
I am Not Overweight, I am Undertall (Garfield)
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Vnosov: 2756

Pridružen: To jan 06, 2004 23:26

Kraj: Brje

Odgovor Če feb 12, 2009 12:08

predlagam ti obisk dermatologa in to čimprej.
http://hl-fitness.net/
HEALTHY LIFE FITNESS & NUTRITION
Goriška cesta 29A, Ajdovščina
GSM: 040417832
eMail: info@hl-fitness.net bostjancebron@gmail.com
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1638

Pridružen: Če jan 11, 2007 12:43

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor Če feb 12, 2009 12:36

Mi znaš povedat zakaj? Ker načeloma nerad hodim okrog dohtarjev :smt012
I am Not Overweight, I am Undertall (Garfield)
<< x

meduza

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1563

Pridružen: Če sep 13, 2007 08:23

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če feb 12, 2009 13:18

to je suha koža, poznam to, mela ene 10let nazaj
maži se z zelo mastno kremo, na osnovi olja, vse drugo te bo peklo
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1638

Pridružen: Če jan 11, 2007 12:43

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor Če feb 12, 2009 13:42

OK! :smt003
Mi znaš kero priporočat? Se glih ne spoznam na kozmetiko :smt003
I am Not Overweight, I am Undertall (Garfield)
<< x

meduza

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1563

Pridružen: Če sep 13, 2007 08:23

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če feb 12, 2009 15:59

Hmm težka... mogoče bi blo dobr it k dohtrju, pa ti ona da neki zmešat v laboratorij. Bom prašala fotra če se kej spomn.
<< x

tomos8

Mlečnozobec

Vnosov: 110

Pridružen: Po jun 23, 2008 09:03

Odgovor Če feb 19, 2009 11:15

Grom je napisal/-a:tudi možno. še posebaj če ima gainer cuker ali preveč oh. seveda pa so možni številni drugi razlogi.
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#spet malo pozno, ampak če bi nehal jemlati gainerje koliko časa mislite da bi rabil, da bi imel spet bolj lepo kožo, če je biu vzrok za nečisto kožo v gainerjih?#ed_op#br#ed_cl#ker moj gainer ima na 100g: 40g beljakovin in 60g ogl.hidratov(sladkorjev 10g) in 2g maščob#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Pridružen: Če sep 23, 2004 18:35

Odgovor Če feb 19, 2009 12:10

#ed_op#DIV#ed_cl#težko rečem. dejavnikov je ogromno. lahko je tudi zaradi načina prehreanjevanja na splošno ali česarkoli drugega.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

tomos8

Mlečnozobec

Vnosov: 110

Pridružen: Po jun 23, 2008 09:03

Odgovor Če feb 19, 2009 12:32

jem le bolj zdravo hrano kot prej. prej sem jedel tudi čips in čokolado in sladke stvari, sladke sokove. sedaj pijem samo vodo. in ne jem prav nič sladkarij. jem pa več beljakovin, ker prej sem jih dosti manj.&nbsp;
<< x

tomos8

Mlečnozobec

Vnosov: 110

Pridružen: Po jun 23, 2008 09:03

Odgovor Ne mar 15, 2009 18:13

mislite, da če imam grdo kožo zaradi geinerjev, če preneham z njimi in de bi imel wheye bi bilo kaj bolje z kožo? če prau zastopim so ogljikovi hidrati krivi za to in ne beljakovine.
Prejšnja

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


 
FB skupina FB skupina 2
 
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
.