Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 50% - forum

Danes je Če okt 17, 2019 13:58

Javalda

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

javalda

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 89

Odgovor To apr 12, 2016 19:24

Re: Javalda

Kok me kelnarca že postrani gleda ko že od 04.01.2016 vsak dan jem eno in isto za kosilo.
Piščančji file, sir, maslo in solata..

Slika

Že kr kelnarca je poimenovala tale krožnik Fitnes meni.. čeprov ji ni jasn zakaj jem maslo, če pa kao hujšam..
<< x

javalda

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Pe apr 22, 2016 16:54

Evo danes zdržal 24 ur brez hrane.. včeraj ob 12h obrok in do danes do 12h nič drugega kot BCAA za trening in danes zjutraj kavo.
Ene 3 ure po kavi sem si izmeril ketone 1,9 je blo. Zdržal brez problema in brez živčnosti.
Prej ko sem bil na OH ma če nism jedu točno ob določeni uri bi lahk enga zadavu..

Koliko pogosto pa naj špilam te 24h poste..? Pa sploh zakaj bi jih?
<< x

javalda

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Pe apr 29, 2016 18:54

Me povabi poslovni partner na kosilo (Hrvaška, Rijeka) no pa pridem tja in jem ribo, maslo in solato z olivnim. Žena me gleda butasto kaj mi ni jasn.. maslo pa riba? Dej vzem krompir pa kruh.. Po nekje pol urce razlaganja kaj je Ketonska prehrana se zamisli in glej glej zdej je 3 tedne od kar je bejba na Ketonski. Prebrodila je uno najhujše k si brez volje in energije in trenutno se hrani 2x dnevno polno maščobe, zgubila je nekje 3 kile vsak dan mi pošilja slike kaj je jedla in je čist vesela. Jst pa tud.. Pa važn da biznis laufa :)
<< x

javalda

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Ne maj 08, 2016 16:00

Kad tad zaidem v Mcdonalds (seveda jem brez kruha) na:
2x Trojni čizburger
1x italijanska solata
1x italijanski preliv
Skupaj 1395 kalorij. Od tega B:92, M:110, OH:9. Razmerje B/M/OH v procentih je 26,3/71,1/2,6.
Potem nisem jedel nič več 24 ur in si zjutraj izmeril ketone (1,9 je blo)

Slika

Kasneje po 24 urah za kosilo:
250g govejih jetrc na maslu.
Grška solata skodelica
Ne da se mi štet kalorij pa računat..

Slika

To sem bil pa zadnjič v kratokvilu BTC pa majo na meniju Burger brez kruha neki tazga..
Goveje meso ala pleskavica, gor piščančji file, slanina in dve rezini bučk. Vmes sir. Tista omaka je še tatarska.
Zraven lahko dobiš prilogo ampak meni ni treba hvala..

Slika

Je*i ga včasih je treba dušo nahrant pa mal junka pojest.

Drugače me pa kr lepo pobira začel sem januarja 84 kg in sedaj imam 76,5
<< x

miki80

Posting Freak

Vnosov: 1277

Odgovor Ne maj 08, 2016 17:30

V mcdonalds so ti pripravili samo brez kruha ali si pač rekel navadnega in potem vrgel vstran kruh?

Kako to da ita solato in ne tisto s piščancem na grillu?
<< x

javalda

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Ne maj 08, 2016 18:32

Sam dam kruh stran. Ne da se mi razlagat kako bi burger brez kruha.. bom pa enkrat probu.
Poleg solate prosim še za pribor, ki vsebuje nožek, ker če mi kaj sira ostane na kruhu da postrgam dol kokr se da.
Če je burger svež pol se še kr dobi skoraj cel sir dol.. če pa že stoji tam je pa stopljen in prpopan na kruh.

Ita solato pa zato ker ima mocarelo, kar pomeni dodatno maščobe.
Pri uni s piščancem dobiš sam beljakovine. Midva pa rabva maščobe ane :)
<< x

javalda

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor So jul 23, 2016 18:05

Evo po 8 mesecih ketonske rezultat -10kg in v pasu nekje -8cm
Začel pri 84kg in sedaj sem na 74kg pri 184 višine..
Zadnji mesec sem preizkušal nabiti kalorije, da vidim ali lahko delam na masi pa mi ni ratalo.. jedel sem in kalorije sem si nabil ampak ni šlo.. še vedno sem zgubljal težo..

Sem pa opazil izgubo moči.. manj dvignem npr bench in ostalo.. ne vem ampak nekje 7-10 kg manj lahko dvigujem bencha..

Grem na hirate za nekaj časa toliko, da pridobim nekaj na masi.. ciljam na čisto prehranjevanje brez sladkarij in ostalega..
Krompir, riž, ovseni kosmiči.. brez omak (tukaj bom nekaj moral pogruntati za zamenjavo, da ne skašljam vse ven) in brez glutena.

Je pa ketonska edina dieta, ki pri meni deluje. Saj pri 84kg sploh nisem debel in je kar težko izgubiti še tiste zadnje kg in s ketonsko mi je uspelo.
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner